Üdv kedves Ladder Slasher-es guild társak!RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a
The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog.

De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk.

A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív ötleteket, hozzászólásokat. Minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog.

Szerintem mókának se lenne utolsó.

Szóval írjon aki vevő lenne erre.

( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném.

)
Nekem sikerült ma délelött lvl 24.-ről lvl 49.-re feljutni cata partyban 1.5 óra alatt! Softcorban