d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > • Specified Dreams Guild Chat • > For Members & Friends
Prev16465666768972Next
Closed New Topic
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 20 2009 07:44am
Quote (imagos @ Mon, Apr 20 2009, 03:44pm)
:)
sounds nice
where we can make this? sc or hc??


Hc
Member
Posts: 4,866
Joined: Aug 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2009 07:46am
Quote (Fezmin @ Mon, Apr 20 2009, 01:44pm)
Hc


ok, im in :P
lmk when we start plz ok ? :) thx
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Apr 20 2009 08:12am
Quote (imagos @ Mon, 20 Apr 2009, 14:46)
ok, im in :P
lmk when we start plz ok ? :) thx


Sure m8 :hug:
Member
Posts: 4,866
Joined: Aug 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2009 08:35am
what stats to put on baba on hc?
can anyone tell me ? :)
offer :hug: :P
Member
Posts: 21,463
Joined: Oct 22 2007
Gold: 17.59
Apr 20 2009 08:36am
Quote (Fezmin @ Mon, 20 Apr 2009, 14:28)
Üdv kedves Ladder Slasher-es guild társak!

RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog. :P De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk. :) A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív ötleteket, hozzászólásokat. Minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog. :) Szerintem mókának se lenne utolsó. :) Szóval írjon aki vevő lenne erre. :) ( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném. :) )


Jó ötlet!

Nekem sikerült ma délelött lvl 24.-ről lvl 49.-re feljutni cata partyban 1.5 óra alatt! Softcorban
Ugy hogy jelentkezem ha tudok valamiben segiteni!
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Apr 20 2009 09:02am
Quote (imagos @ Mon, 20 Apr 2009, 15:35)
what stats to put on baba on hc?
can anyone tell me ? :)
offer :hug: :P


Hm... first 10-20 stat to vita, rest str. :P


Quote (Kistaki22 @ Mon, 20 Apr 2009, 15:36)
Jó ötlet!

Nekem sikerült ma délelött lvl 24.-ről lvl 49.-re feljutni cata partyban 1.5 óra alatt! Softcorban
Ugy hogy jelentkezem ha tudok valamiben segiteni!


Welcome in the team. :P
Member
Posts: 4,866
Joined: Aug 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2009 09:10am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mon, Apr 20 2009, 03:02pm)
Hm... first 10-20 stat to vita, rest str. :P


thx :) :hug:

p.s. g2g for now, cu all
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 20 2009 01:31pm
Quote (Fezmin @ Tue, Apr 14 2009, 02:15pm)


Quote (Fezmin @ Mon, Apr 20 2009, 03:28pm)
Üdv kedves Ladder Slasher-es guild társak!

RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog. :P De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk. :) A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív ötleteket, hozzászólásokat. Minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog. :) Szerintem mókának se lenne utolsó. :) Szóval írjon aki vevő lenne erre. :) ( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném. :) )



Quote (RiNGiSpiLeR @ Mon, Apr 20 2009, 03:39pm)
Heya guys!
We have a nice idea about cataplay. So, Fezmin & me thought we can make a nice catateam as The Trust members did. :) We'll start making chars in same times & playing together... In maze cata 1-71 eZ and this is will be 6-7hours max imo... :) We will be faster if we play as a team... solo is so slow for everybody... :/
Also, it's will be very fun. :P
If anybody has any good idea or will be in the team feel free to pm'ing to me or to Fezmin.
Sorry for my bad english. :P

~ Ati


Bump ^_^

This post was edited by Fezmin on Apr 20 2009 01:42pm
Member
Posts: 38,121
Joined: Sep 13 2008
Gold: 233,594.00
Apr 20 2009 06:15pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mon, Apr 20 2009, 08:39am)
Heya guys!
We have a nice idea about cataplay. So, Fezmin & me thought we can make a nice catateam as The Trust members did. :) We'll start making chars in same times & playing together... In maze cata 1-71 eZ and this is will be 6-7hours max imo... :) We will be faster if we play as a team... solo is so slow for everybody... :/
Also, it's will be very fun. :P
If anybody has any good idea or will be in the team feel free to pm'ing to me or to Fezmin.
Sorry for my bad english. :P

~ Ati


grats
softcore ? :O
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Apr 20 2009 06:20pm
Quote (luics @ Tue, 21 Apr 2009, 01:15)
grats
softcore ? :O


Nope m8, it's will be on Hardcore. :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev16465666768972Next
Closed New Topic