Quote (wdzioba @ 28 Mar 2011 12:21)
jade do Hamburga po d2 ..... , tylko muszę sobie wyszukać zmianę języka na ang.
Nie musisz wujek Paweł ma nawet chiński z dialektem mandaryńskim jak chcesz z Ty mi tu o angielskim mowisz

Jak przyjde z pracy to daj znaka to podesle Ci co nieco
