Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 19:52)
Chetnie bym z Wami pogral, ale jak mowilem- bede mial malutko czasu. Na poczatku aldderka trzeba wiecej przysiasc, zeby cos wpadlo. Zainstaluje diabelka i sprobuje cos pograc, ale nie wiem jak to bedzie

Na co robicie soso? Bo moze tez sobie jakas zrobie, chociaz myslalem o amazonce, ale nigdy nie gralem

No ale na poczatku wlasnie chodzi o kase wiec soso sie najpepiej naadaje na mfing

Ama jest pro ale z itemkami

Na poczatku ciezko Ci bedzie

Quote (rodziak11 @ 27 Mar 2011 19:44)
siemka potzrebuje jakiejs najlepiej polskiej gildi ktora gra w ls ;d
Super my nie gramy w lsa na sc