d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1647648649650651748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Mar 27 2011 11:55am
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 19:52)
Chetnie bym z Wami pogral, ale jak mowilem- bede mial malutko czasu. Na poczatku aldderka trzeba wiecej przysiasc, zeby cos wpadlo. Zainstaluje diabelka i sprobuje cos pograc, ale nie wiem jak to bedzie :cry:
Na co robicie soso? Bo moze tez sobie jakas zrobie, chociaz myslalem o amazonce, ale nigdy nie gralem :D


No ale na poczatku wlasnie chodzi o kase wiec soso sie najpepiej naadaje na mfing :) Ama jest pro ale z itemkami :D Na poczatku ciezko Ci bedzie :(

Quote (rodziak11 @ 27 Mar 2011 19:44)
siemka potzrebuje jakiejs najlepiej polskiej gildi ktora gra w ls ;d


Super my nie gramy w lsa na sc :P
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 12:01pm
Jaka soso zrobic? Iso build, bo jestem nup :angry:
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Mar 27 2011 12:08pm
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 20:01)
Jaka soso zrobic? Iso build, bo jestem nup :angry:


Na poczatku byle build Cie zadowoli bo bedziemy na koszu mfowac bo bez items na hell soso to crap :) Wiesz juz dowolnie ;) Ja tam zrobie soso light :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 12:16pm
Quote (BigBicho @ 27 Mar 2011 20:08)
Na poczatku byle build Cie zadowoli bo bedziemy na koszu mfowac bo bez items na hell soso to crap :) Wiesz juz dowolnie ;) Ja tam zrobie soso light :)


Myslalem o blizz, bo kiedys gralem i bylo fajnie :drool:
Na fire nigdy nie gralem.
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Mar 27 2011 12:21pm
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 19:16)
Myslalem o blizz, bo kiedys gralem i bylo fajnie  :drool:
Na fire nigdy nie gralem.


ja only fire soso jest spoczko :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 12:24pm
Quote (sg_orzi @ 27 Mar 2011 20:21)
ja only fire soso jest spoczko :D


Taka soso sie robi na meteora tylko?
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Mar 27 2011 01:31pm
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 19:24)
Taka soso sie robi na meteora tylko?


na fb :D i najlepiej full fcr :D

This post was edited by sg_orzi on Mar 27 2011 01:31pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 01:41pm
Quote (sg_orzi @ 27 Mar 2011 21:31)
na  fb :D i najlepiej full fcr :D


3 sorki light,blizz,fb to fajny team,co? :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 02:41pm
Diabelek zainstalowany, nawet mi sie go udalo odpalic :)

This post was edited by Grigo on Mar 27 2011 02:41pm
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Mar 27 2011 04:09pm
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 20:41)
3 sorki light,blizz,fb to fajny team,co? :)


no raczej"D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1647648649650651748Next
Add Reply New Topic