Quote (BigBicho @ 27 Mar 2011 19:50)
No ale kase trza zarabiac najpierw

Chetnie bym z Wami pogral, ale jak mowilem- bede mial malutko czasu. Na poczatku aldderka trzeba wiecej przysiasc, zeby cos wpadlo. Zainstaluje diabelka i sprobuje cos pograc, ale nie wiem jak to bedzie

Na co robicie soso? Bo moze tez sobie jakas zrobie, chociaz myslalem o amazonce, ale nigdy nie gralem
