d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Detox Guild Chat ~~~
Prev1646647648649650748Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 03:24am
Zamierza ktos cisnac w d2 po resecie?
e/ Fajna panienka w guild charter :drool:

This post was edited by Grigo on Mar 27 2011 03:25am
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Mar 27 2011 03:25am
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 10:24)
Zamierza ktos cisnac w d2 po resecie?


ja raczej tak ale hc
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Mar 27 2011 07:53am
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 11:24)
Zamierza ktos cisnac w d2 po resecie?
e/ Fajna panienka w guild charter  :drool:


Taa ofc hc :D
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 10:02am
Kim gracie?
Ja mam ochote pograc, ale nie wiem czy jest sens, jak bede mial malo czasu, zeby cisnac :(
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Mar 27 2011 11:25am
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 18:02)
Kim gracie?
Ja mam ochote pograc, ale nie wiem czy jest sens, jak bede mial malo czasu, zeby cisnac :(


Ja soso :)
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Mar 27 2011 11:35am
Quote (BigBicho @ 27 Mar 2011 18:25)
Ja soso :)


soso ofc
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 11:42am
Ja ostatnio gralem troche asska, ale jakos szalu nie bylo :huh:
Member
Posts: 10,265
Joined: Mar 30 2009
Gold: Locked
Mar 27 2011 11:44am
siemka potzrebuje jakiejs najlepiej polskiej gildi ktora gra w ls ;d
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Mar 27 2011 11:50am
Quote (Grigo @ 27 Mar 2011 19:42)
Ja ostatnio gralem troche asska, ale jakos szalu nie bylo :huh:


No ale kase trza zarabiac najpierw :)
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 27 2011 11:52am
Quote (BigBicho @ 27 Mar 2011 19:50)
No ale kase trza zarabiac najpierw :)


Chetnie bym z Wami pogral, ale jak mowilem- bede mial malutko czasu. Na poczatku aldderka trzeba wiecej przysiasc, zeby cos wpadlo. Zainstaluje diabelka i sprobuje cos pograc, ale nie wiem jak to bedzie :cry:
Na co robicie soso? Bo moze tez sobie jakas zrobie, chociaz myslalem o amazonce, ale nigdy nie gralem :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1646647648649650748Next
Add Reply New Topic