Quote (Fezmin @ Mon, 20 Apr 2009, 14:28)
Üdv kedves guild társak!
RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a
The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog.

De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk.

A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív otleteket, hozzászólásokat. De minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog.

Szerintem mókának se lenne utolsó.

Szóval írjon aki vevő lenne erre.

( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, szóval ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném.

)
Heya guys!
We have a nice idea about cataplay. So, Fezmin & me thought we can make a nice catateam as
The Trust members did.

We'll start making chars in same times & playing together... In maze cata 1-71 eZ and this is will be 6-7hours max imo...

We will be faster if we play as a team... solo is so slow for everybody... :/
Also, it's will be very fun.

If anybody has any good idea or will be in the team feel free to pm'ing to me or to Fezmin.
Sorry for my bad english.

~ Ati
This post was edited by RiNGiSpiLeR on Apr 20 2009 07:42am