d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > • Specified Dreams Guild Chat • > For Members & Friends
Prev16364656667972Next
Closed New Topic
Member
Posts: 35,626
Joined: May 26 2008
Gold: Locked
Apr 19 2009 05:25pm
fuck, fuck, fuck fuck,
i failed on 3rd door;/-_-
+1 GP:)
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Apr 19 2009 05:46pm
Quote (imagos @ Sun, 19 Apr 2009, 22:35)
hi everybody
i'm new in this guild
i hope to have a nice time here and nice gameS :)


Welcome here, enjoy your stay! :hug:

Quote (Fezmin @ Mon, 20 Apr 2009, 00:24)
First Door Failed Ofc :( :) ( +2gp )


Quote (bmm_grabber @ Mon, 20 Apr 2009, 00:25)
fuck, fuck, fuck fuck,
i failed on 3rd door;/-_-
+1 GP:)


Grats on the attempts guys! :)

But sorry about the fails... :/
Member
Posts: 4,866
Joined: Aug 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2009 05:53pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ Sun, Apr 19 2009, 11:46pm)
Welcome here, enjoy your stay! :hug:



thx :)

does sb here have player 40-45 lvl for cata?
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Apr 19 2009 06:17pm
Quote (imagos @ Mon, 20 Apr 2009, 00:53)
thx :)

does sb here have player 40-45 lvl for cata?


Check the chars here :P

http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=30344521&f=274
Member
Posts: 4,866
Joined: Aug 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 19 2009 07:50pm
Good Night everybody :)
Member
Posts: 14,102
Joined: Oct 15 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Apr 20 2009 07:05am
I stop playing ls for 2 months, I've too much thing to do
Cya all for this time
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 20 2009 07:28am
Üdv kedves Ladder Slasher-es guild társak!

RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog. :P De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk. :) A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív ötleteket, hozzászólásokat. Minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog. :) Szerintem mókának se lenne utolsó. :) Szóval írjon aki vevő lenne erre. :) ( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném. :) )

This post was edited by Fezmin on Apr 20 2009 07:37am
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,659.88
Trader: Trusted
Apr 20 2009 07:39am
Quote (Fezmin @ Mon, 20 Apr 2009, 14:28)
Üdv kedves guild társak! RiNGiSpiLeR-el támadt egy, olyan ötletunk a The Trust-os emberkéken felbuzdulva, hogy nekünk is kéne csinálni egy olyan jellegű Maze-t, amibe cakkumpakk elmegyünk 1-71ig. ( Nekik 5 óra alatt sikerült. ) Nekünk valószínüleg nem fog. :P De mindenképp gyorsabbak leszünk mint soloban, illetve hébe hóba egy-két cataban. Mi úgy gondoltuk, hogy ezt hc-ban fogjuk megejteni, tehát elsősorban a Hc-s játékosok jelentkezését várjuk. :) A részleteket még kidolgozzuk, illetve várjuk a kreatív otleteket, hozzászólásokat. De minnél hamarabb szeretnénk, ha nyélbeütődne a dolog. :) Szerintem mókának se lenne utolsó. :) Szóval írjon aki vevő lenne erre. :) ( És még egy nagy szívesség, mivel az angol tudásom elég gyatra, szóval ha valaki ennek a szövegnek a lényegét lefordítaná azt nagyon megköszönném. :) )


Heya guys!
We have a nice idea about cataplay. So, Fezmin & me thought we can make a nice catateam as The Trust members did. :) We'll start making chars in same times & playing together... In maze cata 1-71 eZ and this is will be 6-7hours max imo... :) We will be faster if we play as a team... solo is so slow for everybody... :/
Also, it's will be very fun. :P
If anybody has any good idea or will be in the team feel free to pm'ing to me or to Fezmin.
Sorry for my bad english. :P

~ Ati

This post was edited by RiNGiSpiLeR on Apr 20 2009 07:42am
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 20 2009 07:41am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Mon, Apr 20 2009, 03:39pm)
Heya guys!
We have a nice idea about cataplay. So, Fezmin & me thought we can make a nice catateam as The Trust members did. :) We'll start making chars in same times & play together... In maze cata 1-71 eZ and this is will be 6-7hours max imo... :) We will be faster if we play as a team... solo is so slow for everybody... :/
Also, it's will be very fun. :P
If anybody has any good idea or will be in the team feel free to pm'ing to me or to Fezmin.
Sorry for my bad english. :P

~ Ati


Thx m8 ;)
Member
Posts: 4,866
Joined: Aug 10 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2009 07:44am
:)
sounds nice
where we can make this? sc or hc??
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev16364656667972Next
Closed New Topic