Quote (Onesteptodie @ Sun, 23 Nov 2008, 20:13)
Nie było mnie 3 dni a spamu jak z 2 tygodni ;/
Cześć ;]
Haj

.
Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 20:44)
A ja właśnie gram sobie z njaguarem w katakumbach

Normalnie czuje sie zaszczycony -.-
Zaszczycony? Heh, pamiętam, jak się z nim wyzywałem

.
Ja wątpie, że jutro poklikam, także wiecie..
A MARUNIA NIC NIE PISZE

.
This post was edited by q^p on Nov 23 2008 04:39pm