d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev162636465662396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 23 2008 01:46pm
Quote (thorgal999 @ Sun, 23 Nov 2008, 20:45)
poproś go o mały donate smile.gif


Hehe no mógłby coś sypnąć xD
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 23 2008 02:02pm
Quote (Onesteptodie @ Sun, 23 Nov 2008, 20:13)
Nie było mnie 3 dni a spamu jak z 2 tygodni ;/


Cześć ;]


bo ja tu jestem ^^

Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 20:46)
Hehe no mógłby coś sypnąć xD


wpisz /who jegoname zeby zobaczyc czy to on czy fakezor jakis biggrin.gif

Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 23 2008 02:10pm
Quote (Leny @ Sun, 23 Nov 2008, 21:02)
wpisz /who jegoname zeby zobaczyc czy to on czy fakezor jakis biggrin.gif


On napewno bo był Gulid d2jsp smile.gif



Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 23 2008 02:20pm
Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 21:10)
On napewno bo był Gulid d2jsp smile.gif


ale crapny stuff ma biggrin.gif patrzylem wlasnie
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 23 2008 04:38pm
Quote (Onesteptodie @ Sun, 23 Nov 2008, 20:13)
Nie było mnie 3 dni a spamu jak z 2 tygodni ;/


Cześć ;]


Haj biggrin.gif.

Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 20:44)
A ja właśnie gram sobie z njaguarem w katakumbach biggrin.gif Normalnie czuje sie zaszczycony -.-


Zaszczycony? Heh, pamiętam, jak się z nim wyzywałem smile.gif.







Ja wątpie, że jutro poklikam, także wiecie..




A MARUNIA NIC NIE PISZE sad.gif tongue.gif.

This post was edited by q^p on Nov 23 2008 04:39pm
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 23 2008 04:45pm
Quote (q^p @ Sun, 23 Nov 2008, 23:38)
Zaszczycony? Heh, pamiętam, jak się z nim wyzywałem smile.gif.


Nie dał Ci bana na jsp? xD
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 24 2008 01:07am
lol
chyba za duzo w lsa gram i w ogole za duzo tu siedze biggrin.gif

dzis mi sie snilo ze dostalem +40% :/
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 24 2008 07:06am
Quote (Leny @ Mon, 24 Nov 2008, 08:07)
lol
chyba za duzo w lsa gram i w ogole za duzo tu siedze biggrin.gif

dzis mi sie snilo ze dostalem +40% :/

Nie przejmuj sie, to nie byl sen proroczy biggrin.gif

Sorki Uki, pol dnia bylem zajety, a nastepna polowe spedzilem z dziewczyna bier.gif
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 24 2008 10:02am
Quote (Leny @ Mon, 24 Nov 2008, 08:07)
lol
chyba za duzo w lsa gram i w ogole za duzo tu siedze biggrin.gif

dzis mi sie snilo ze dostalem +40% :/


bangin.gif





SIEMANKO
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 24 2008 10:06am
Quote (Mefju @ Mon, 24 Nov 2008, 17:02)






SIEMANKO


Yoł! Jak tam? =]
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev162636465662396Next
Closed New Topic