d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev160616263642396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 23 2008 04:36am
Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 11:32)
Dzieńdoberek -.- Kurde ale popiłem wczoraj xD Dopiero teraz w domu wylądowałem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


No ja wczoraj na imieninach 'tescia' bylem, zoladkowa tradycyjna i takie tam.. Ale dzisiaj w miare forma jest.
Milego dnia panowie, ja podbilem troche samu, wyczyscilem postacie i powklepywalem mase items do MP, zawsze cos bedzie z tego smile.gif

Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 11:38)
Głowa mnie boli i smali mnie rura biggrin.gif


Bywa wink.gif

Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 11:38)
Trza pograc w ls'a bo do tyłu jestem smile.gif


Milego smile.gif

This post was edited by markov on Nov 23 2008 04:39am
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 23 2008 04:38am
Głowa mnie boli i smali mnie rura biggrin.gif Trza pograc w ls'a bo do tyłu jestem smile.gif

This post was edited by Sinek on Nov 23 2008 04:38am
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 23 2008 04:44am
Quote (Mefju @ Sun, 23 Nov 2008, 11:18)
czekajcie na mnie ;D

Witam! :hello!:


Chyba wy na mnie hand.gif smile.gif.

Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 23 2008 05:43am
catuj catuj Radek to moze pogramy cos razem jeszcze dzis tongue.gif
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2008 05:49am
Quote (Leny @ Sun, 23 Nov 2008, 12:43)
catuj catuj Radek to moze pogramy cos razem jeszcze dzis tongue.gif


ofc ja mam 31, a Ty 50

musze sie nauczyc na spr z niemca i na gegre bo mam same jedynki cry3.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 23 2008 05:55am
Quote (Mefju @ Sun, 23 Nov 2008, 12:49)
ofc ja mam 31, a Ty 50

musze sie nauczyc na spr z niemca i na gegre bo mam same jedynki cry3.gif


Nie mów nic o nauce...

Ja już mam 15! Niedługo pogram z wami Michały cry3.gif.
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 23 2008 06:10am
Quote (q^p @ Sun, 23 Nov 2008, 12:55)
Nie mów nic o nauce...

Ja już mam 15! Niedługo pogram z wami Michały cry3.gif.


ja 33 juz cry3.gif gram z Sinkiem

This post was edited by Mefju on Nov 23 2008 06:10am
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 23 2008 06:43am
Wbiłem 35 i ide sie przespać z godzinke, zmęczony jestem troche po melanżu wczorajszym biggrin.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 23 2008 06:45am
Quote (Sinek @ Sun, 23 Nov 2008, 13:43)
Wbiłem 35 i ide sie przespać z godzinke, zmęczony jestem troche po melanżu wczorajszym biggrin.gif


Godzinke? Zawsze na godzinke sie kładłem i zawsze ale to zawsze wstawałem wieczorem... biggrin.gif.
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 23 2008 07:07am
ma ktos jakis low lvl stuff dla samu?
moze go zaczne tongue.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev160616263642396Next
Closed New Topic