d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1596061626382Next
Closed New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 25 2009 03:27pm
Quote (Misiowski @ Wed, 25 Mar 2009, 22:18)
2/1/3.

Od 1lvla wiedzialem , ze uzyje tej kombinacji.


Moja kombinacja kuss.gif hug.gif !! Brawo smile.gif .
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Mar 25 2009 03:29pm
Quote (q^p @ Wed, Mar 25 2009, 09:27pm)
Moja kombinacja kuss.gif hug.gif !! Brawo smile.gif .


Dzieki, bede sie trzymal tej kombinacji smile.gif
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Mar 25 2009 03:30pm
w końcu to ja- best lucker pisałem Ci gl tongue.gif
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 25 2009 03:30pm
Quote (Misiowski @ Wed, 25 Mar 2009, 22:29)
Dzieki, bede sie trzymal tej kombinacji smile.gif


Najlepiej trzymać się jednej smile.gif . Chociaż...takie same prawdopodobieństwo bo kombinacja jest zawsze losowa!
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 25 2009 03:30pm
Gratuluję Misiowski. Pierwszy pass gildii ;]

Na cześć Misiowskiego - Hiphip - HURRAAAAA
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Mar 25 2009 03:34pm
Dzieki dzieki , teraz czas na nowy climb ph34r.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 25 2009 03:34pm
Quote (Misiowski @ Wed, 25 Mar 2009, 22:34)
Dzieki dzieki , teraz czas na nowy climb ph34r.gif


Ja dzisiaj 213 robilem i na 1 padłem >.<


Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Mar 25 2009 03:36pm
Quote (Onesteptodie @ Wed, Mar 25 2009, 09:34pm)
Ja dzisiaj 213 robilem i na 1 padłem >.<


ja mysle , ze mi sie udalo bo jestem 09 spawnem mad.gif


swoja droga, jakis build samuraja mozecie polecic ?

This post was edited by Misiowski on Mar 25 2009 03:37pm
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Mar 25 2009 04:05pm
Jaki charm dla barba? Na ktore staty patrzeć szczegolnie?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 25 2009 04:34pm
Quote (gravelet @ Wed, 25 Mar 2009, 23:05)
Jaki charm dla barba? Na ktore staty patrzeć szczegolnie?


str
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1596061626382Next
Closed New Topic