Quote (nomadwgk @ Wed, 31 Dec 2008, 15:58)
no wlasnie widze ze stales sie posiadaczem swojej

Gz,
kupilem ja za 1k ale na resell za 3k mam juz kupca

- 1.5k na zmiane ownera i nejma
1.5k - 1k = 500 fg czystego zysku ;p
This post was edited by Swartor on Dec 31 2008 09:16am