☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev
1
57
58
59
60
61
82
Next
Closed
New Topic
Views: 7148
Replies: 810
Track Topic
Zigo
Member
Posts: 6,704
Joined: Nov 3 2004
Gold
:
0.00
#581
Mar 25 2009 12:07pm
Quote (q^p @ Wed, 25 Mar 2009, 19:06)
Siemka
. Mam
.
czesc
tez mam
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#582
Mar 25 2009 01:08pm
Jesze 2,3 lvla ;/
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#583
Mar 25 2009 01:10pm
Quote (Onesteptodie @ Wed, 25 Mar 2009, 20:08)
Jesze 2,3 lvla ;/
dzisiaj mq m8? :>
i pass ofc albo obiadu nie bedzie >.<
e/ ale fail zalozylem cata i nie trafilem guzik engejdz i wyszedlem
This post was edited by Swartor on Mar 25 2009 01:12pm
Minuta_xxD
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold
:
0.01
Warn: 90%
#584
Mar 25 2009 01:13pm
Swartor, zaspamowałeś nam chat z jakimś randem (ja wiem, że to Twój najlepszy kolega i znacie siebie jak nikt, ale tak się nie robi -.-)
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#585
Mar 25 2009 01:14pm
Quote (Minuta_xxD @ Wed, 25 Mar 2009, 20:13)
Swartor, zaspamowałeś nam chat z jakimś randem (ja wiem, że to Twój najlepszy kolega i znacie siebie jak nikt, ale tak się nie robi -.-)
Retwe mi pozwolil
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#586
Mar 25 2009 02:00pm
Gratuluje Retwe kolejne +2 gp
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#587
Mar 25 2009 02:04pm
Quote (Swartor @ Wed, 25 Mar 2009, 20:14)
Retwe mi pozwolil
to prawda >.<
Ale fakt od Zigo z daleka czuć plebem ;]
thx za gz
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#588
Mar 25 2009 02:37pm
Quote (Onesteptodie @ Wed, 25 Mar 2009, 21:04)
to prawda >.<
Ale fakt od Zigo z daleka czuć plebem ;]
thx za gz
nom
pleb jakich malo ;x
gravelet
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold
:
150.00
#589
Mar 25 2009 02:56pm
Macie wolną wędkę pożyczyć? Bo jak tak czekam na regeneracje to bym sobie połowił
e:
a nie wiem czy warto wydać 10fg szczegolnie na tym poziomie
This post was edited by gravelet on Mar 25 2009 02:57pm
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#590
Mar 25 2009 02:56pm
Quote (gravelet @ Wed, 25 Mar 2009, 21:56)
Macie wolną wędkę pożyczyć? Bo jak tak czekam na regeneracje to bym sobie połowił
bez wędki też można ;]
lvl 1 rybki łów ;]
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
57
58
59
60
61
82
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact