Quote (markov @ Sat, 22 Nov 2008, 14:06)
Milej zabawy chlopaki, ja welluje i ciagle rare :/ ale to zawsze te kilkadziesiat FG na swordzie.
gl

zacznij samurajem grac bo mam 16 lvl monkiem to mnie dogonisz!
14:08 You have gained a rank in staff proficiency. (Rank: 6) oblewamy