Quote (wtyka @ 24 Aug 2010 22:04)
polecam sprobowac w zakładzie pogrzebowym i naprawde nie zartuje... przeważnie dostaje sie samochód służbowy i wozi sie zwłoki i takie tam ;> troche strasznie brzmi ale nie jest to ani męczące a po pewnym czasie nie ryje tak głowy jak na początku

wiem bo tak pracowałem i siano dobre z tego:)
ale kierowca pogrzebowy również ubiera i myje zwłoki - kasa niby dobra ale nie adekwatna do tej pracy - w szwecji za mycie zwłok zarabia się ok 40tys zł miesięcznie !
czułbym się jak frajer robiąc to samo za o wiele mniej
no i to chyba wymaga troche ogarniecia tematu - a ja chce isc 3 razy zarobic i sobie darować
iso moar propozycji