Quote (Zigo @ Wed, 25 Mar 2009, 19:01)
zjadlem kanapke

gratuluje ;d
z czym byla?
Quote (Onesteptodie @ Wed, 25 Mar 2009, 19:03)
Wiem

Ale ja nid charma xD
nawet bez tego charma bijesz szybciej niz ja :<
This post was edited by Swartor on Mar 25 2009 12:04pm