Quote (Grigo @ Tue, Aug 19 2008, 03:20pm)
Nie mam pojecia.
Ja odszedłem z Gildii ponieważ nie chciałem jej narażać na ataki tych idiotów z pl sekcjii po moim epic failu
didactylos odszedl bo ja i killer odeszlismy a dlaczego killer to nie mam pojecia pewnie dlatego bo sie " wstydzil mojej obecnosci w gildii po tym zdarzeniu "
z gory wielkie sory chlopaki za to ze popsulem wam atmosfere