d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev1565758596062Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Aug 18 2008 07:22am
Quote (Grigo @ Mon, Aug 18 2008, 03:21pm)
Czesc juz sprzedana... Reszta im ocrap, ale pare fgs wpadnie moze. Jak juz informowalem kilka osob, sprzedaje LS gear, zarabiam innymi metodami fg, wracam do LS z gozu gear tongue.gif


Nie przelicz się za bardzo laugh.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2008 07:26am
Quote (DeSSq @ Mon, Aug 18 2008, 03:22pm)
Nie przelicz się za bardzo laugh.gif


Zdaje sobie sprawe jak jest. Moze jakis lvl service odwale na RuneScape albo jeszcze inaczej xD
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 18 2008 03:30pm
hehe imo gl wink.gif tylko pamietaj nigdy o nas nie zapominaj biggrin.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 19 2008 03:21am
Quote (Rdk @ Mon, Aug 18 2008, 11:30pm)
hehe imo gl wink.gif tylko pamietaj nigdy o nas nie zapominaj biggrin.gif


O Rodakach biggrin.gif ? No baaaaaaaa
Member
Posts: 6,199
Joined: Dec 30 2007
Gold: 3.32
Aug 19 2008 04:18am
czeu tyle osób odeszło z gildi?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 19 2008 07:20am
Quote (Procent @ Tue, Aug 19 2008, 12:18pm)
czeu tyle osób odeszło z gildi?


Nie mam pojecia.
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 19 2008 09:58am
Quote (Grigo @ Tue, Aug 19 2008, 03:20pm)
Nie mam pojecia.


Ja odszedłem z Gildii ponieważ nie chciałem jej narażać na ataki tych idiotów z pl sekcjii po moim epic failu sad.gif
didactylos odszedl bo ja i killer odeszlismy a dlaczego killer to nie mam pojecia pewnie dlatego bo sie " wstydzil mojej obecnosci w gildii po tym zdarzeniu "

z gory wielkie sory chlopaki za to ze popsulem wam atmosfere sad.gif
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Aug 19 2008 01:48pm
nie ma mnie chwile i już -10 osób, będę musiał Sokołowi trochę pomysłów podrzucić ;p
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 20 2008 12:11am
Po prostu widac kto kim jest... Skoro ktos liczy sie bardzo z opinia niektorych Polakow, ze niby nasza gildia jest "plebania", to o czyms swiadczy. Ja zostaje. Tobie Radek tez radze wrocic i jebac t oco inni mysla wink.gif Poczekaj, az sie uspokoi sytuacja i dalej bedzie spoko.
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 20 2008 05:52am
hehe no zobaczymy co z tego wyjdzie do konca narazie jestem w Ladder Slasher....

btw. Drewciu 5 osób nie 10 tongue.gif nie róbmy większej burdy niż jest biggrin.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1565758596062Next
Add Reply New Topic