Quote (Pingu_Hv @ 24 Aug 2010 21:17)
a no wiadomka, dobry układ swoją drogą

ja mimo że jestem silny i chodziłem 4 lata na siłke to jednak mami skrzywienie kręgosłupa więc nie moge przesadzać z dźwiganiem
ou lipka w takim razie
a na silke musze sie wkoncu zmotywowac i tez sie zapisac, silny moze i jestem ale nadalbym temu jeszcze jakis konkretny ksztalt

Quote (sim @ 24 Aug 2010 21:33)
uh :< jak o 8 wyszedlem tak teraz zladowalem do domu , praca do 16, do 18 pilka i do 21 znowu praca , na nic nie mam sily

nie zazdroszcze

ja przynajmniej 10h ale od 7 do 17 i spokój
This post was edited by Payrou on Aug 24 2010 01:39pm