d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev15556575859293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 24 2010 01:08pm
Quote (Pingu_Hv @ 24 Aug 2010 20:58)
wiesz ja mam problem taki ze mam jakies oszczednosci za które sobie zyje ale jest to takie minimum, jezeli mialbym stały przypływ kasy tak jak człowiek pracujący to napewno nie narzekałbym na nude :)
a tak nie moge szalec, nie wiadomo kiedy znowu zarobie...


u mnie od weekendu do weekendu a tak to nie ma sil po 10h budowy na nic :/ ale w weekend nadrabiam zdrowo :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 24 2010 01:10pm
Quote (Payrou @ 24 Aug 2010 21:08)
u mnie od weekendu do weekendu a tak to nie ma sil po 10h budowy na nic :/ ale w weekend nadrabiam zdrowo :D


ja musze chyba poszukac czegos na umowe zlecenie takich jednorazówek - ale żęby nie dźwigac po 50kg przez cały dzien na jakimś magazynie itp...

A co do ls - kiedys to by było coś... teraz to shrine

Legendary adamantium axe
Level Req: 35
Damage: 77 to 93

+35% Enhanced Effect
+378 Max Life
+1 Life Regen
+1 to 2 Mana per Attack
+3% Armor Pierce
+12% Mana Syphon
+1 Jubilance
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Aug 24 2010 01:11pm
musze za 4h naginac z wawy do jeleniej gory, zajebiscie mi sie nie chce

iso gl
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 24 2010 01:12pm
Quote (aniolek @ 24 Aug 2010 21:11)
musze za 4h naginac z wawy do jeleniej gory, zajebiscie mi sie nie chce

iso gl


GL nawet nie wiem gdzie to jest :O
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 24 2010 01:14pm
Quote (Pingu_Hv @ 24 Aug 2010 21:10)
ja musze chyba poszukac czegos na umowe zlecenie takich jednorazówek - ale żęby nie dźwigac po 50kg przez cały dzien na jakimś magazynie itp...



u mnie stary ma firme bud. wiec robote na wakacje mam zawsze, a siedze na dupie caly semestr wiec dobrze troche fizycznie porobic chociaz te 2.5 miecha w roku
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 24 2010 01:17pm
Quote (Payrou @ 24 Aug 2010 21:14)
u mnie stary ma firme bud. wiec robote na wakacje mam zawsze, a siedze na dupie caly semestr wiec dobrze troche fizycznie porobic chociaz te 2.5 miecha w roku


a no wiadomka, dobry układ swoją drogą :)
ja mimo że jestem silny i chodziłem 4 lata na siłke to jednak mami skrzywienie kręgosłupa więc nie moge przesadzać z dźwiganiem

This post was edited by Pingu_Hv on Aug 24 2010 01:17pm
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Aug 24 2010 01:33pm
uh :< jak o 8 wyszedlem tak teraz zladowalem do domu , praca do 16, do 18 pilka i do 21 znowu praca , na nic nie mam sily :(
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 24 2010 01:34pm
Quote (Pingu_Hv @ 24 Aug 2010 21:17)
a no wiadomka, dobry układ swoją drogą :)
ja mimo że jestem silny i chodziłem 4 lata na siłke to jednak mami skrzywienie kręgosłupa więc nie moge przesadzać z dźwiganiem


ou lipka w takim razie
a na silke musze sie wkoncu zmotywowac i tez sie zapisac, silny moze i jestem ale nadalbym temu jeszcze jakis konkretny ksztalt :D

Quote (sim @ 24 Aug 2010 21:33)
uh :< jak o 8 wyszedlem tak teraz zladowalem do domu , praca do 16, do 18 pilka i do 21 znowu praca , na nic nie mam sily  :(


nie zazdroszcze ;) ja przynajmniej 10h ale od 7 do 17 i spokój

This post was edited by Payrou on Aug 24 2010 01:39pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 24 2010 01:39pm
Quote (Payrou @ 24 Aug 2010 21:34)
ou lipka w takim razie
a na silke musze sie wkoncu zmotywowac i tez sie zapisac, silny moze i jestem ale nadalbym temu jeszcze jakis konkretny ksztalt :D


najlepsze jes to ze chodzac na siłke w ogole nie bolą mnie plecy ani nic, ale takie dźwiganie bez izolacji kręgosłupa mysle ze po dłuzszym czasie zrobiło by mi krzywde

nie za bardzo się orientuję co mogłbym robić dorywczo a co nie wiąże się z dźwiganiem
chodzi o coś co moge robic w kazdej chwili, bez wkładu finansowego czy szkoleń
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 24 2010 01:47pm
Quote (Pingu_Hv @ 24 Aug 2010 21:39)
najlepsze jes to ze chodzac na siłke w ogole nie bolą mnie plecy ani nic, ale takie dźwiganie bez izolacji kręgosłupa mysle ze po dłuzszym czasie zrobiło by mi krzywde

nie za bardzo się orientuję co mogłbym robić dorywczo a co nie wiąże się z dźwiganiem
chodzi o coś co moge robic w kazdej chwili, bez wkładu finansowego czy szkoleń


pizze rozwozic :>
ja juz mam o tyle dobrze ze jestem majster i mi narzedzia goscie 10 lat starsi podaja na budowie :D

This post was edited by Payrou on Aug 24 2010 01:48pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev15556575859293Next
Add Reply New Topic