d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev1555657585962Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 15 2008 10:30am
Quote (thc_sokol @ Fri, Aug 15 2008, 01:19pm)
ocb z ta piacha w ls'a


Jakies profesje. Chyba kazdy lvl w profesji to +1ee.
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 15 2008 12:43pm
dokladnie tam wiec im wiecej bedziesz uzywal jednej broni tym wiecej ee uzyskasz z niej biggrin.gif
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
Aug 16 2008 02:25am
Quote (Rdk @ Fri, Aug 15 2008, 06:43pm)
dokladnie tam wiec im wiecej bedziesz uzywal jednej broni tym wiecej ee uzyskasz z niej biggrin.gif


aha to dobre ;P
Member
Posts: 6,611
Joined: Oct 16 2006
Gold: 6,637.89
Aug 16 2008 03:02am
tyle ze 1 to profency nabija sie ze 3 lvle bez dedania
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 16 2008 03:29am
Quote (didactylos @ Sat, Aug 16 2008, 11:02am)
tyle ze 1 to profency nabija sie ze 3 lvle bez dedania


No wlasnie. Poza tym trzeba miec np. w przypadku magiciana wszystkie charmy 1 rodzaju, np. fire ;/
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 17 2008 08:25am
Quote (Grigo @ Sat, Aug 16 2008, 11:29am)
No wlasnie. Poza tym trzeba miec np. w przypadku magiciana wszystkie charmy 1 rodzaju, np. fire ;/


noi ?? ja gram fighterem i robie go tylko na clubby mam juz 2 lvl prefency i nie padlem ani razu nim ... poprostu im wiecej bedziesz szedl jednym sladem tym mocniejsza twoja postac bedzie biggrin.gif a tak jak to ma sokol z taka iloscia fg to fighterem co 2 dni robil bym mq na clubbach i niedosc ze dawal bym gp i umacnial pozycjie gildii na liscie to jeszcze zarabial bym i wzmacnial chara szybko biggrin.gif

btw. 1 prefency jest co 9 lvli dokladnie wink.gif

This post was edited by Rdk on Aug 17 2008 08:26am
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 17 2008 03:27pm
nie dajcie sie tylko zabic gdyz po glebie ucina prefency za 1 caly lvl biggrin.gif a im wiecej macie prefency to teraz zauwazylem ze coraz mniej lvli trzeba do nexta biggrin.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2008 01:33am
No trzeba po prostu 1 typem borni, charma walczyc. Ja na magicianie mialem rozne charmy, bo skad kurwa moglem przewidziec cry3.gif
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 18 2008 07:12am
Quote (Grigo @ Mon, Aug 18 2008, 09:33am)
No trzeba po prostu 1 typem borni, charma walczyc. Ja na magicianie mialem rozne charmy, bo skad kurwa moglem przewidziec cry3.gif


hehe biggrin.gif przy takim stanie fg co posiadasz + itemki z magika ja by se all zostawil nie sprzedawal i zrobil jedno kierunkowego zajebistego magika biggrin.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 18 2008 07:21am
Quote (Rdk @ Mon, Aug 18 2008, 03:12pm)
hehe biggrin.gif przy takim stanie fg co posiadasz + itemki z magika ja by se all zostawil nie sprzedawal i zrobil jedno kierunkowego zajebistego magika biggrin.gif


Czesc juz sprzedana... Reszta im ocrap, ale pare fgs wpadnie moze. Jak juz informowalem kilka osob, sprzedaje LS gear, zarabiam innymi metodami fg, wracam do LS z gozu gear tongue.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1555657585962Next
Add Reply New Topic