Quote (Payrou @ 24 Aug 2010 20:49)
to mnie podobnie praca dobija jak Ciebie jej brak, juz dosc mam, chce na studia spowrotem.
wiesz ja mam problem taki ze mam jakies oszczednosci za które sobie zyje ale jest to takie minimum, jezeli mialbym stały przypływ kasy tak jak człowiek pracujący to napewno nie narzekałbym na nude

a tak nie moge szalec, nie wiadomo kiedy znowu zarobie...