Quote (Swartor @ 24 Aug 2010 01:53)
lol i nic nie mowiles?
jaka ulica? ja z suwalskiej
zabraniecka, na tgk fabrycznym
Quote (wtyka @ 24 Aug 2010 11:16)
mam 60 lvl zaraz czekam na was ludzie moze zrobimy guild cata hmm??
ja za maly lvl

Quote (csdig @ 24 Aug 2010 10:26)
W takim celu tu przybylem.
ja cie nei wyganiam ale jak masz zamiar zachwalać rogala i rzucać radami jak zdobyć TT to nie tutaj
This post was edited by Pingu_Hv on Aug 24 2010 03:19am