Lech Poznań
2-
2 Udinese Calcio. Mecz zakończył sie remisem ale kto go oglądał, wie że Lechici grali lepiej ;]
Quote (qba69 @ Thu, Feb 19 2009, 11:45pm)
y, ja ogldalem... szkoda tych 2 bramek.. moglo byc 2:o a nawet wiecej

Pocieszające jest to, że zawodnicy Lecha strzelili 3 bramki ;f
This post was edited by Lester_pl on Feb 19 2009 03:46pm