d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev1525354555662Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 28 2008 07:24am
ja wezmę mojego fajtera cry3.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 28 2008 07:49am
Quote (drewas @ Mon, Jul 28 2008, 03:24pm)
ja wezmę mojego fajtera cry3.gif


biggrin.gif Wzialbym magiciana, ale boje sie, ze charmy pogubie^^
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 28 2008 09:24am
i jak tam panowie idzie ?? bo mi kiepsko po robocie zmeczony to niechce mi sie juz z tym meczyc ale niemartwcie sie robie juz tylko do piatku to szybko potem sie podbije pare lvli tongue.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 28 2008 12:44pm
Dobra, moj ostatni (chyba) post w lipcu tongue.gif Wracam 9 sierpnia kolo 17, wiec jak dobrze pojdzie to jeszcze tego samego dnia wpadne^^
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 28 2008 12:56pm
u mnie kiepsko, najgorsze lvle teraz<2x> od 30 pójdzie łatwo, 4 lipca ja jade na wakacje więc przez 3 tyg będę miał ograniczony dostęp do neta
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Jul 28 2008 01:03pm
Dzis wbilem do 37lvl;] Mam nadzieje ze jutro osiagne 40
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 28 2008 01:10pm
łatwo, ja dziś chce do tego 30 dobic ;s
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Jul 29 2008 05:38am
kupilem takiego axa za 80fg
Magical diamond axe
Level Req: 40
Damage: 151 to 182

+78% Enhanced Effect
oplacalo sie?
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 29 2008 05:46am
Quote (Grigo @ Mon, Jul 28 2008, 01:04pm)
Zwlaszcza jak sie nei ejdzie samemu tylko z kims znajomym biggrin.gif


ja akurat na kolonie na które jeżdżę mam znajomych z którymi jestem tam w pokoju od 4 lat tongue.gif

Quote (ManiakS @ Tue, Jul 29 2008, 11:38am)
kupilem takiego axa za 80fg
Magical diamond axe
Level Req: 40
Damage: 151 to 182

+78% Enhanced Effect
oplacalo sie?


podobnie z tymże minimalnie słabsze ee kupiłem cluba za 70. dobrze zrobiłeś źą .

This post was edited by Pempek0207 on Jul 29 2008 05:47am
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 29 2008 06:31am
Quote (ManiakS @ Mon, Jul 28 2008, 09:03pm)
Dzis wbilem do 37lvl;] Mam nadzieje ze jutro osiagne 40


hehe gz tongue.gif ja jak najszybciej chce jebnac te mq magikiem i sie przezucam na fightera spowrotembo jest tanszy biggrin.gif

Quote (ManiakS @ Tue, Jul 29 2008, 01:38pm)
kupilem takiego axa za 80fg
Magical diamond axe
Level Req: 40
Damage: 151 to 182

+78% Enhanced Effect
oplacalo sie?


no moze byc w miare normalnej cenie nie przeplaciles ani tez nie zyskales od huja biggrin.gif

This post was edited by Rdk on Jul 29 2008 06:31am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1525354555662Next
Add Reply New Topic