Quote (drewas @ Sun, Jul 27 2008, 10:39am)
kolonia,fuj ile Ty masz lat?:S
Dre, Ty masz 14

ja w sumie też

więc nie pierdol.
Rdk, jeśli chodzi o robotę to sam bym chciał jak cholera gdzieś dorobić ale nie ma miejsc

Ale wtedy bym sobie raczej nie odpoczął