d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev1515253545562Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 25 2008 04:41pm
dzięki, ale dziś raczej nie dam rady, z 2-3 dni jeszcze :~(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 27 2008 04:28am
we wtorek wyjezdzam na kolonie 12 dni. Wracam chyba 10 sierpnia ;C
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 27 2008 04:39am
kolonia,fuj ile Ty masz lat?:S
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 27 2008 07:30am
hehe lol wam to dobrze macie naprawde wakacjie ... czego tylko ja musze zapierdalac do roboty i nie mam czasu na wypoczynek nawet w niedziele musze jezdzic i opiekowac sie chorym dziadkiem i babka ?? cry3.gif ....
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 27 2008 08:03am
Quote (drewas @ Sun, Jul 27 2008, 10:39am)
kolonia,fuj ile Ty masz lat?:S


Dre, Ty masz 14 tongue.gif ja w sumie też tongue.gif więc nie pierdol.

Rdk, jeśli chodzi o robotę to sam bym chciał jak cholera gdzieś dorobić ale nie ma miejsc tongue.gif Ale wtedy bym sobie raczej nie odpoczął tongue.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 27 2008 09:04am
ja mam 16 lat wink.gif na kolonie jade z kolegami i bratem wiec jakso bedzie. wroce i bede expil dalej...
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 27 2008 09:16am
ale na kolonie się jeździ jak sie ma 10 lat:S
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 27 2008 09:30am
Quote (drewas @ Sun, Jul 27 2008, 05:16pm)
ale na kolonie się jeździ jak sie ma 10 lat:S


No co ty tongue.gif Im jestes starszy tym wiekszy fun ^^
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 28 2008 03:39am
Quote (Grigo @ Sun, Jul 27 2008, 03:30pm)
No co ty tongue.gif Im jestes starszy tym wiekszy fun ^^


Dokładnie tak, ja też jeżdżę tongue.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 28 2008 07:04am
Quote (Pempek0207 @ Mon, Jul 28 2008, 11:39am)
Dokładnie tak, ja też jeżdżę tongue.gif


Zwlaszcza jak sie nei ejdzie samemu tylko z kims znajomym biggrin.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1515253545562Next
Add Reply New Topic