d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev15051525354293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Aug 23 2010 12:54pm
Quote (Swartor @ 23 Aug 2010 18:57)
klawiatura wymieniona na nowa :D

a 3 rozowe to nie wiem
zalezy czy w pokera bede mial farta :P


Ten tu wygrywa miliony a ja 300 fg przejebalem :(
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Aug 23 2010 12:57pm
Quote (Swartor @ 23 Aug 2010 18:27)
Dzieki :wub:

jakwroce do domu to pogram i wysle jak wygram :P


lol ;D przeciez ty co chwile masz 0fg a potem miliardy

This post was edited by ManiakS on Aug 23 2010 12:57pm
Member
Posts: 16,468
Joined: Sep 25 2005
Gold: 1,905.00
Aug 23 2010 01:27pm
Quote (Swartor @ Aug 23 2010 07:27pm)
Dzieki :wub:

jakwroce do domu to pogram i wysle jak wygram :P


lol nie mów że masz takie szczęście w pokera :D chyba sam zaczne grać :p
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 23 2010 03:19pm
Jeszcze 15% do lvl 10 proof w daggerach ale już strasznie nie chce mi się lvlować solo :P
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 23 2010 03:47pm
ok mam na kolejny upg gwiazdek :D
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 23 2010 04:16pm
Quote (Swartor @ 23 Aug 2010 23:47)
ok mam na kolejny upg gwiazdek :D


npantera sie cieszy bardziej niz ty z tego powodu ;D
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 23 2010 04:17pm
Quote (Payrou @ 24 Aug 2010 00:16)
npantera sie cieszy bardziej niz ty z tego powodu ;D


moze dostane tt :ph34r:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 23 2010 04:49pm
Tak się chwalicie tym wysyłaniem items na well a vault mam pusty :huh:


Quote (wtyka @ 23 Aug 2010 19:14)
o gratulacje różowej gwiazdy Swarciu :D need donate na pokera ^^


:mad:

This post was edited by Pingu_Hv on Aug 23 2010 04:52pm
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 23 2010 04:53pm
Quote (Pingu_Hv @ 24 Aug 2010 00:49)
Tak się chwalicie tym wysyłaniem items na well a vault mam pusty :huh:




:mad:


zbieram wieksza paczke :evil:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 23 2010 05:42pm
Quote (Swartor @ 24 Aug 2010 00:53)
zbieram wieksza paczke :evil:


swoją drogą ty z bródna :O ?
ja z tgk - prawie sąsiad, mam w chuj ziomków na brd :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev15051525354293Next
Add Reply New Topic