Quote (Onesteptodie @ Tue, 24 Mar 2009, 15:48)
Mi też nie >.< Jestem na uczelni. Jak nauczyciel odejdzie mi zza pleców to może lsa włącze >.<
Dzisiaj będe o 20 na pewno i jutro od 12 do rana
e: do gildii zostanie przyjęta jeszcze jedna osoba po czym rekrutacja zostanie zamknięta na jakiś czas albowiem >.< Nie ogarnę tego burdelu jak za dużo osób będzie >.< Z czasem jak w gildii pojawi się więcej itemów rekrutacja zostanie wznowiona.
mowisz ze nie ogarniesz tego za wszystkich do mnie wysylasz >.<