d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1505152535482Next
Closed New Topic
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 24 2009 08:51am
Quote (Onesteptodie @ Tue, 24 Mar 2009, 15:48)
Mi też nie >.< Jestem na uczelni. Jak nauczyciel odejdzie mi zza pleców to może lsa włącze >.<


Dzisiaj będe o 20 na pewno i jutro od 12 do rana


e: do gildii zostanie przyjęta jeszcze jedna osoba po czym rekrutacja zostanie zamknięta na jakiś czas albowiem >.< Nie ogarnę tego burdelu jak za dużo osób będzie >.< Z czasem jak w gildii pojawi się więcej itemów rekrutacja zostanie wznowiona.


mowisz ze nie ogarniesz tego za wszystkich do mnie wysylasz >.<
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2009 08:55am
Quote (Swartor @ Tue, 24 Mar 2009, 15:51)
mowisz ze nie ogarniesz tego za wszystkich do mnie wysylasz >.<


O items mi chodzi >.< Wszyscy nie mogą korzystać z tego co mamy bo nie wystarczy >.<
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Mar 24 2009 09:09am
siemka witam wub.gif

jestem michau i jestem nowy ph34r.gif
troche slaszuję.

Pozdrawiam bounce.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 24 2009 09:12am
Quote (Misiowski @ Tue, 24 Mar 2009, 16:09)
siemka witam wub.gif

jestem michau i jestem nowy ph34r.gif
troche slaszuję.

Pozdrawiam bounce.gif


cze

ogarnij troche spam ~~
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2009 09:12am
Quote (Misiowski @ Tue, 24 Mar 2009, 16:09)
siemka witam wub.gif

jestem michau i jestem nowy ph34r.gif
troche slaszuję.

Pozdrawiam bounce.gif


Ja również jestem Michau.

Witamy na pokładzie ;]

Gdybyś miał jakieś problemy z Ls-em to pisz do mnie lub Swartora ew. po prostu na chacie pytaj ;]
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Mar 24 2009 10:29am
Quote (Misiowski @ Tue, Mar 24 2009, 03:09pm)
siemka witam wub.gif

jestem michau i jestem nowy ph34r.gif
troche slaszuję.

Pozdrawiam bounce.gif


Witam Michaua

jestem Patryś smile.gif
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Mar 24 2009 10:32am
Quote (eQ_1 @ Tue, Mar 24 2009, 04:29pm)
Witam Michaua

jestem Patryś smile.gif


milo mi wub.gif
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Mar 24 2009 10:49am
Co do imienia to Miłosz jestem ;-)
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 24 2009 10:54am
Ja jestem Piotrek milo mi smile.gif




laguje wam ls? :<
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 24 2009 11:27am
Jestę Dawidkię wub.gif

Przyszedłem troszkę poslaszować, bo musze kumplowi kompa robić -.-

jbc to jestem na gg na fonie -.-
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1505152535482Next
Closed New Topic