Quote (krz3m!n @ Thu, Feb 19 2009, 05:37pm)
zrobie mq tym barbem i bede siekal juz gps samurajem,
a zrobi sie nowego barba na hlvl no maze

tak wlasnie postanowilem!
na high lvl 'no maze' tylko mage -.-
melee sux, rogue tez
This post was edited by Zeratull on Feb 19 2009 10:40am