Quote (MJToshi @ 23 Aug 2010 18:45)
Dzięki. Jak to całe Vault się używa ahahhahaa
za 100 fg wykupione masz 25 slotów dodatkowych na miesiąc, możesz tam schować wszystko co Ci się podoba
jeżeli ktoś w gildii wykupi transfery (100fg/week) i jednocześnie masz wykupione sloty dla siebie masz możliwość wysyłania itemów za darmo do każdego w gildii kto w tym czasie ma wykupione sloty dla siebie
każde konto na jsp ma przypisany swój id (http://forums.d2jsp.org/user.php?i=
405739) kopiujesz te ostatnie cyferki z profilu osoby do której chcesz coś wysłać do odpowiedniego okienka i wysyłasz
mam nadzieję że w miarę zrozumiale wytłumaczyłem
