Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Tue, 24 Mar 2009, 14:30)
odpalilem photoshopa wiec moze zrobie wam w koncu jakies ladne bannerki

te ktore wczoraj ci wyslalem nie bardzo mi sie podobaja

niech mi ktos znajdzie jakis ladny stock ;(
Mi też nie >.< Jestem na uczelni. Jak nauczyciel odejdzie mi zza pleców to może lsa włącze >.<
Dzisiaj będe o 20 na pewno i jutro od 12 do rana
e: do gildii zostanie przyjęta jeszcze jedna osoba po czym rekrutacja zostanie zamknięta na jakiś czas albowiem >.< Nie ogarnę tego burdelu jak za dużo osób będzie >.< Z czasem jak w gildii pojawi się więcej itemów rekrutacja zostanie wznowiona.
This post was edited by Onesteptodie on Mar 24 2009 08:50am