d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1495051525382Next
Closed New Topic
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 24 2009 05:29am
Spytaj Michaua, czy jak prosił to mu dawałem donejty happy.gif .
Jak sprawa z guildowymi punktami? Jakieś passy? ohmy.gif .
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 24 2009 05:31am
Quote (q^p @ Tue, 24 Mar 2009, 12:29)
Spytaj Michaua, czy jak prosił to mu dawałem donejty happy.gif .
Jak sprawa z guildowymi punktami? Jakieś passy? ohmy.gif .


Jest afk, a czekam na mojego miecza!

Jeszcze nikt nie passnął sad.gif

Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 24 2009 05:35am
Quote (Minuta_xxD @ Tue, 24 Mar 2009, 12:31)
Jest afk, a czekam na mojego miecza!

Jeszcze nikt nie passnął sad.gif


Pewnie na uczelni siedzi...
Napisałem ci prywatną wiadomość w grze, odpisz!
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 24 2009 05:47am
Quote (q^p @ Tue, 24 Mar 2009, 12:35)
Pewnie na uczelni siedzi...
Napisałem ci prywatną wiadomość w grze, odpisz!


Odpisałem, a tamten mag zamiast healować to nakurwiał >_>
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 24 2009 06:21am
Quote (q^p @ Tue, 24 Mar 2009, 12:29)
Spytaj Michaua, czy jak prosił to mu dawałem donejty happy.gif .
Jak sprawa z guildowymi punktami? Jakieś passy? ohmy.gif .


gildia ma 0/5 ;/

gracie jakies cata?

This post was edited by Swartor on Mar 24 2009 06:23am
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 24 2009 07:00am
Ja bym zagrał, ale musiałbym na was poczekać.
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Mar 24 2009 07:25am
dobry dzionek wub.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 24 2009 07:28am
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Tue, 24 Mar 2009, 14:25)
dobry dzionek wub.gif


cze co tam?
Member
Posts: 19,309
Joined: Aug 23 2008
Gold: 0.00
Mar 24 2009 07:30am
Quote (Swartor @ Tue, 24 Mar 2009, 14:28)
cze co tam?


odpalilem photoshopa wiec moze zrobie wam w koncu jakies ladne bannerki smile.gif
te ktore wczoraj ci wyslalem nie bardzo mi sie podobaja sad.gif
niech mi ktos znajdzie jakis ladny stock ;(

This post was edited by The_Wubszczaks_Fan on Mar 24 2009 07:31am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2009 08:48am
Quote (The_Wubszczaks_Fan @ Tue, 24 Mar 2009, 14:30)
odpalilem photoshopa wiec moze zrobie wam w koncu jakies ladne bannerki smile.gif
te ktore wczoraj ci wyslalem nie bardzo mi sie podobaja sad.gif
niech mi ktos znajdzie jakis ladny stock ;(


Mi też nie >.< Jestem na uczelni. Jak nauczyciel odejdzie mi zza pleców to może lsa włącze >.<


Dzisiaj będe o 20 na pewno i jutro od 12 do rana


e: do gildii zostanie przyjęta jeszcze jedna osoba po czym rekrutacja zostanie zamknięta na jakiś czas albowiem >.< Nie ogarnę tego burdelu jak za dużo osób będzie >.< Z czasem jak w gildii pojawi się więcej itemów rekrutacja zostanie wznowiona.

This post was edited by Onesteptodie on Mar 24 2009 08:50am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1495051525382Next
Closed New Topic