d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev1495051525362Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2008 02:00pm
Quote (drewas @ Tue, Jul 22 2008, 09:32pm)
Nie widzę żadnego screena, anyway kilka dni i może byc +1 dla gildii ;p


hehe gz i gl wink.gif przyda sie kazdy punkcik licze na Ciebie wink.gif hehe no mysle ze i u mnie za max 3-4 dni i bedzie next mq .... sokol ma dobrze bo nie musi pracowac tylko moze 24 na dobe nacinac na kompie niestety ja robie od 4-5 rano do 4-8 wieczorem ... roznie bywa czasami tez moge skonczyc i o 10 przed poludniem jak np. bedzie padal deszcz ... gdyz robie na budowie i pogoda jest la mnie bardzo wazna biggrin.gif
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
Jul 22 2008 10:50pm
Quote (Rdk @ Tue, Jul 22 2008, 08:00pm)
hehe gz i gl wink.gif przyda sie kazdy punkcik licze na Ciebie wink.gif hehe no mysle ze i u mnie za max 3-4 dni i bedzie next mq .... sokol ma dobrze bo nie musi pracowac tylko moze 24 na dobe nacinac na kompie niestety ja robie od 4-5 rano do 4-8 wieczorem ... roznie bywa czasami tez moge skonczyc i o 10 przed poludniem jak np. bedzie padal deszcz ... gdyz robie na budowie i pogoda jest la mnie bardzo wazna biggrin.gif


kurwa sa wakacje to co mam siedziec i baki ziwjac ;P

btw ja za miecha zaczne slashowac mam nadzieje ze jakis gpkt wpadnie wink.gif
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 22 2008 11:59pm
Ja zrobie tak jak mi radzial Sokol, wbije 71, ale nei bede robil od razu MQ tylko sobie troche dropów poszukam xD Moze cos fajnego poleci.
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 23 2008 02:40am
a ja tam odrazu mq xd
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 23 2008 10:48am
Quote (drewas @ Wed, Jul 23 2008, 10:40am)
a ja tam odrazu mq xd


Jak Ci lepiej biggrin.gif
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 23 2008 11:52am
hehe no ja takze odrazu mq biggrin.gif bo ja nigdy nie mam szczescia do dropow wiec wole odrazu wiecej gp nastukac itp. a pozatym niemam czasu bo robie wiec nie mam nawet opcji mf'owania sad.gif
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 23 2008 12:39pm
brak kasy=brak items ;d
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 23 2008 12:45pm
Quote (drewas @ Wed, Jul 23 2008, 08:39pm)
brak kasy=brak items ;d


hehe no znam to uczucie bardzo dobrze ... jezeli nie zarobie sobie na mq charma przed mq to bede latal z tym no trudno nic sie nie stalo tongue.gif ale jak zarobie to kupie mq charma i bede mial wtedy full staff 1-71 lvl biggrin.gif i wtedy tylko mq bede bil ... jak by co to jeszcze na mulku mam itemy te co na magika bede zakladal tylko on jest po to zeby miejsca mi nie zawalaly jak narazie nie nosze tongue.gif
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jul 23 2008 12:48pm
Witam wszystkich starych i młodych memberów tej gildii! Od dzisiaj gram z wami.
Pozdrawiam wszystkich wub.gif
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jul 23 2008 12:59pm
ja na tym eq wbijam do 65, a potem będe kombinował ;D

cze misiu
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1495051525362Next
Add Reply New Topic