Quote (drewas @ Tue, Jul 22 2008, 09:32pm)
Nie widzę żadnego screena, anyway kilka dni i może byc +1 dla gildii ;p
hehe gz i gl

przyda sie kazdy punkcik licze na Ciebie

hehe no mysle ze i u mnie za max 3-4 dni i bedzie next mq .... sokol ma dobrze bo nie musi pracowac tylko moze 24 na dobe nacinac na kompie niestety ja robie od 4-5 rano do 4-8 wieczorem ... roznie bywa czasami tez moge skonczyc i o 10 przed poludniem jak np. bedzie padal deszcz ... gdyz robie na budowie i pogoda jest la mnie bardzo wazna