Quote (Baresz @ Fri, Jan 2 2009, 10:26pm)
hát igen de az aztán baromira lelassitja szoval ezt elvetettuk
jah oké, ehhez nem igazán értek sajnos
akkor csak annyit, hogy fejlécen meg kéne jelölni, hogy melyik HC és melyik SC
a piros-sárga nevekből nem biztos hogy mindenki egyből rájön (bár elég egyértelmű)
This post was edited by beni on Jan 2 2009 03:32pm