d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Bushido Guild Chat
Prev14567Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 2 2009 01:48pm
nem is tudtam h nekünk is van ilyen tongue.gif
hand.gif hand.gif
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 2 2009 02:14pm
én sem tudtam amig nem csináltad meg biggrin.gif
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 2 2009 03:23pm
Quote (Baresz @ Fri, Jan 2 2009, 03:46pm)
http://i239.photobucket.com/albums/ff153/Bareszthebest/untitled2.jpg


per pillanat igy néz ki


wáwáwáwá wub.gif állati jól néz ki szerintem

Még arra gondoltam, hogy piros/zöld gömbökkel jelezhetnénk, hogy ki van online. Az szerintem segítene még.

This post was edited by beni on Jan 2 2009 03:24pm
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 2 2009 03:26pm
Quote (beni @ Fri, 2 Jan 2009, 21:23)
wáwáwáwá wub.gif állati jól néz ki szerintem

Még arra gondoltam, hogy piros/zöld gömbökkel jelezhetnénk, hogy ki van online. Az szerintem segítene még.


hát igen de az aztán baromira lelassitja szoval ezt elvetettuk
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jan 2 2009 03:29pm
Quote (Baresz @ Fri, Jan 2 2009, 10:26pm)
hát igen de az aztán baromira lelassitja szoval ezt elvetettuk


jah oké, ehhez nem igazán értek sajnos

akkor csak annyit, hogy fejlécen meg kéne jelölni, hogy melyik HC és melyik SC

a piros-sárga nevekből nem biztos hogy mindenki egyből rájön (bár elég egyértelmű)

This post was edited by beni on Jan 2 2009 03:32pm
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 2 2009 03:41pm
Quote (beni @ Fri, 2 Jan 2009, 21:29)
jah oké, ehhez nem igazán értek sajnos

akkor csak annyit, hogy fejlécen meg kéne jelölni, hogy melyik HC és melyik SC

a piros-sárga nevekből nem biztos hogy mindenki egyből rájön (bár elég egyértelmű)


ha jol megfigyeled a kép jobb részét ott a jelölés, bár még mindig nincs hozzáigazitva a lista bővülése miatt biggrin.gif
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jan 2 2009 03:43pm
Quote (Baresz @ Fri, 2 Jan 2009, 21:14)
én sem tudtam amig nem csináltad meg biggrin.gif


guild chatre gondoltam
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Jan 2 2009 03:44pm
Quote (dunaicapa @ Fri, 2 Jan 2009, 21:43)
guild chatre gondoltam


ohh ha tudnád mi mindenünk van még... vagy mégsem? Nembaj lesz aktiv playerlist hamarost
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jan 2 2009 03:48pm
hmm nais
Member
Posts: 12,982
Joined: Jul 19 2006
Gold: 116.11
Jan 2 2009 04:00pm
GZ Baresz, faszályosan néz ki! smile.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev14567Next
Add Reply New Topic