☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> Ladder Slasher : Ninety Niners Club : Guild Chat > Only Guild Members.
Prev
1
4
5
6
7
8
14
Next
Add Reply
New Topic
Views: 2266
Replies: 132
Track Topic
bnn
Member
Posts: 4,883
Joined: Sep 2 2006
Gold
:
0.00
#51
Oct 6 2008 08:51am
Quote (dsliva @ Mon, Oct 6 2008, 04:49pm)
GP +1
:C
pierwsze drzwi :/
bu
dsliva
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold
:
0.00
#52
Oct 6 2008 09:37am
30.000 KILLS
Skitels
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold
:
1,461.66
#53
Oct 6 2008 11:05am
Quote (dsliva @ Mon, Oct 6 2008, 05:37pm)
30.000 KILLS
jadom jadom do 100k
btw cg FAIL
jedziesz jak ja
dsliva
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold
:
0.00
#54
Oct 6 2008 02:07pm
Quote (Skitels @ Mon, Oct 6 2008, 07:05pm)
jadom jadom do 100k
btw cg FAIL
jedziesz jak ja
ino hyzo, jak pamietam ty wlanoles 1gp solo co ja dobilem do 5x lvl i byl reset XD
MrDoom
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold
:
17,329.00
#55
Oct 7 2008 04:06am
Nowa
Price List'a
Dziewczyny!
Ps. Wujek Michał Dba O To Żebyście Byli Na Bieżąco. =)
MrDoom
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold
:
17,329.00
#56
Oct 7 2008 09:29am
Mam pytanko :>
Jak zrobic zeby grac w d2 w oknie windows a nie na pelnym ekranie?
i czy da sie ustawic wielkosc okna lub czy jest stala.
ps. nie smiac sie za mocno...
This post was edited by Doom_Team on Oct 7 2008 09:30am
bnn
Member
Posts: 4,883
Joined: Sep 2 2006
Gold
:
0.00
#57
Oct 7 2008 11:52am
Quote (Doom_Team @ Tue, Oct 7 2008, 05:29pm)
Mam pytanko :>
Jak zrobic zeby grac w d2 w oknie windows a nie na pelnym ekranie?
i czy da sie ustawic wielkosc okna lub czy jest stala.
ps. nie smiac sie za mocno...
#1 dopisz w linii komend -> -w
#2 tak jest stala (zalezy czy na 640x480 czy 800x600 w d2)
#3 hehe
btw forum ls
MrDoom
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold
:
17,329.00
#58
Oct 7 2008 11:53am
a gdzie ta linia komend?:>
bnn
Member
Posts: 4,883
Joined: Sep 2 2006
Gold
:
0.00
#59
Oct 7 2008 12:26pm
Quote (Doom_Team @ Tue, Oct 7 2008, 07:53pm)
a gdzie ta linia komend?:>
prawym na skrot d2 , wlasciwosci
i tam jest 'element docelowy' -.-
This post was edited by bnn on Oct 7 2008 12:31pm
MrDoom
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold
:
17,329.00
#60
Oct 7 2008 12:42pm
Quote (bnn @ Tue, 7 Oct 2008, 20:26)
prawym na skrot d2 , wlasciwosci
i tam jest 'element docelowy' -.-
ok, dziala dzieki :*
ale troche dziwenie ;P
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
4
5
6
7
8
14
Next
Add Reply
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact