d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Ladder Slasher : Ninety Niners Club : Guild Chat > Only Guild Members.
Prev14567814Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 4,883
Joined: Sep 2 2006
Gold: 0.00
Oct 6 2008 08:51am
Quote (dsliva @ Mon, Oct 6 2008, 04:49pm)
GP +1 :C

pierwsze drzwi :/


bu sad.gif
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2008 09:37am
30.000 KILLS tongue.gif
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Oct 6 2008 11:05am
Quote (dsliva @ Mon, Oct 6 2008, 05:37pm)
30.000 KILLS tongue.gif


jadom jadom do 100k tongue.gif

btw cg FAIL smile.gif jedziesz jak ja

Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Oct 6 2008 02:07pm
Quote (Skitels @ Mon, Oct 6 2008, 07:05pm)
jadom jadom do 100k tongue.gif

btw cg FAIL smile.gif jedziesz jak ja


ino hyzo, jak pamietam ty wlanoles 1gp solo co ja dobilem do 5x lvl i byl reset XD
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Oct 7 2008 04:06am
Nowa Price List'a Dziewczyny!

Ps. Wujek Michał Dba O To Żebyście Byli Na Bieżąco. =)
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Oct 7 2008 09:29am
Mam pytanko :>

Jak zrobic zeby grac w d2 w oknie windows a nie na pelnym ekranie?
i czy da sie ustawic wielkosc okna lub czy jest stala.

ps. nie smiac sie za mocno... wub.gif


This post was edited by Doom_Team on Oct 7 2008 09:30am
Member
Posts: 4,883
Joined: Sep 2 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2008 11:52am
Quote (Doom_Team @ Tue, Oct 7 2008, 05:29pm)
Mam pytanko :>

Jak zrobic zeby grac w d2 w oknie windows a nie na pelnym ekranie?
i czy da sie ustawic wielkosc okna lub czy jest stala.

ps. nie smiac sie za mocno...  wub.gif


#1 dopisz w linii komend -> -w

#2 tak jest stala (zalezy czy na 640x480 czy 800x600 w d2)

#3 hehe

btw forum ls biggrin.gif

Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Oct 7 2008 11:53am
a gdzie ta linia komend?:>
Member
Posts: 4,883
Joined: Sep 2 2006
Gold: 0.00
Oct 7 2008 12:26pm
Quote (Doom_Team @ Tue, Oct 7 2008, 07:53pm)
a gdzie ta linia komend?:>


prawym na skrot d2 , wlasciwosci tongue.gif i tam jest 'element docelowy' -.-

This post was edited by bnn on Oct 7 2008 12:31pm
Member
Posts: 16,536
Joined: Dec 29 2007
Gold: 17,329.00
Oct 7 2008 12:42pm
Quote (bnn @ Tue, 7 Oct 2008, 20:26)
prawym na skrot d2 , wlasciwosci tongue.gif i tam jest 'element docelowy' -.-


ok, dziala dzieki :*

ale troche dziwenie ;P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev14567814Next
Add Reply New Topic