d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Memebers And Friends!
Prev14849505152293Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Aug 23 2010 08:13am
Quote (wtyka @ Aug 23 2010 03:07pm)
eh ty niedobry ty!;p


dobij do najpier3w lvl to cos CI znajde ;p
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 23 2010 08:14am
Pingacz chcesz jakieś itemy do wellowania? :<
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Aug 23 2010 08:17am
Quote (LukaSss @ 23 Aug 2010 16:14)
Pingacz chcesz jakieś itemy do wellowania? :<


no pewnie ! poprosze na vault :*
od lvl 15+
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Aug 23 2010 08:26am
Quote (Pingu_Hv @ Aug 23 2010 03:17pm)
no pewnie ! poprosze na vault :*
od lvl 15+


Pamiętaj, że będę czekał na srogie donate jak coś wyjdzie :angry:
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 23 2010 09:05am
Quote (Pingu_Hv @ Aug 23 2010 01:49pm)
to zainwestuj w swordy ? A jak nie to ja mam stuff dla palla castera bardzo dobry, potem na monku znowu daggert ez


Wole iść w daggery bo mam już 9.5proof a potem w cluby bo mam 5proof.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 23 2010 10:04am
Quote (Pingu_Hv @ 23 Aug 2010 11:26)
długo :O


od 14 do 22

ale s brodna do rasyna jest kawalek :D

kurwa klawis obok x nie diala :(

e/ spadam pracowac dalej

This post was edited by Swartor on Aug 23 2010 10:05am
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 23 2010 10:09am
Pingu jak będziesz i możesz to podeślij mi 100fg. wykupie item vault i bede Ci wysyłał itemki do wella bo ja na razie niestety nie daję rady :)
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Aug 23 2010 10:31am
Quote (MJToshi @ 23 Aug 2010 18:09)
Pingu jak będziesz i możesz to podeślij mi 100fg. wykupie item vault i bede Ci wysyłał itemki do wella bo ja na razie niestety nie daję rady :)


wyslalem


naprawilem klawisz "z" B)
Member
Posts: 10,005
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Aug 23 2010 10:38am
Quote (Swartor @ 23 Aug 2010 18:31)
wyslalem


naprawilem klawisz "z" B)


złota rączka :o
kiedy 3 różowe?
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 23 2010 10:45am
Quote (Swartor @ Aug 23 2010 04:31pm)
wyslalem


naprawilem klawisz "z" B)


Dzięki. Jak to całe Vault się używa ahahhahaa
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev14849505152293Next
Add Reply New Topic