d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ~~~ Polska ~~~ Ls Chat > Only For Members
Prev1484950515262Next
Add Reply New Topic
Member
Posts: 23,601
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,111.94
Jul 22 2008 04:36am
ja nie wiem czy będę miał eq na mq ;S
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 22 2008 05:47am
Quote (drewas @ Tue, Jul 22 2008, 12:36pm)
ja nie wiem czy będę miał eq na mq ;S


Jak pierwszy raz szedlem do MQ to rozwalalem nawet 2 mobs per regen! To bylo fighterem. Mialem bardzo slabe itemy i ledwo mi szedl lvl, ale zawzialem sie i zrobilem 71lvl i zgarnalem 1 GP, szkoda ze wtedy bylem w innej gildii^^ Poradzisz sobie, moze Ci jakis dobry drop padnie.
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
Jul 22 2008 05:51am
Quote (Grigo @ Tue, Jul 22 2008, 11:47am)
Jak pierwszy raz szedlem do MQ to rozwalalem nawet 2 mobs per regen! To bylo fighterem. Mialem bardzo slabe itemy i ledwo mi szedl lvl, ale zawzialem sie i zrobilem 71lvl i zgarnalem 1 GP, szkoda ze wtedy bylem w innej gildii^^ Poradzisz sobie, moze Ci jakis dobry drop padnie.


ja tez pierwsze 4mq walilem mele charem ;D
Member
Posts: 23,601
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,111.94
Jul 22 2008 08:14am
hm, to wystarczy dobic 71 lvl, a potem się robi ten mq bez bicia jakiegoś bosa czy jak?
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 22 2008 08:22am
Quote (drewas @ Tue, Jul 22 2008, 04:14pm)
hm, to wystarczy dobic 71 lvl, a potem się robi ten mq bez bicia jakiegoś bosa czy jak?


Wbijasz lvl 71. W glownym menu (tam jka masz market, arene, catakumby) pojawia ci sie dodatkowa opcja, MQ. Wchodzisz tam i masz drzwi i klucze. Musisz dopasowac klucze do drzwi. Jak Ci sie uda to masz nowy char, a jak nie to nie. IDziesz postacia od 1lvla. Nie ma zadnych bosow etc.
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
Jul 22 2008 08:44am
Quote (drewas @ Tue, Jul 22 2008, 02:14pm)
hm, to wystarczy dobic 71 lvl, a potem się robi ten mq bez bicia jakiegoś bosa czy jak?


zobacz se u mnie w profilu jest screen jeblem wczoraj przy mq jak robilem wink.gif
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2008 12:15pm
Quote (thc_sokol @ Tue, Jul 22 2008, 04:44pm)
zobacz se u mnie w profilu jest screen jeblem wczoraj przy mq jak robilem wink.gif


lol i po co to komu ?? najlepiej samemu do tego dojsc i sie przekonac biggrin.gif
Member
Posts: 18,045
Joined: Jan 25 2008
Gold: 53.38
Jul 22 2008 12:38pm
Quote (Rdk @ Tue, Jul 22 2008, 06:15pm)
lol i po co to komu ?? najlepiej samemu do tego dojsc i sie przekonac biggrin.gif


lepie s/s jebnac i sie nie jebac tyle z pisaniem ;D
Member
Posts: 4,670
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 22 2008 01:18pm
Quote (thc_sokol @ Tue, Jul 22 2008, 08:38pm)
lepie s/s jebnac i sie nie jebac tyle z pisaniem ;D


hehe ale imo ja wole zawsze sam do wszystkiego dojsc niz patrzec co i jak wink.gif mimo na twego screena spojrzalem gdyz juz dawno jestem po mq wiec wiesz dla mnie to nie nowosc biggrin.gif
Member
Posts: 23,601
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,111.94
Jul 22 2008 01:32pm
Nie widzę żadnego screena, anyway kilka dni i może byc +1 dla gildii ;p
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1484950515262Next
Add Reply New Topic