Quote (MJToshi @ 23 Aug 2010 15:46)
A ja chyba jednak sprzedam tego Wind charma, oddam długi i będę inwestować w daggery. Tylko znając mnie jak tak zrobie to bedzię pass do palladyna
to zainwestuj w swordy ? A jak nie to ja mam stuff dla palla castera bardzo dobry, potem na monku znowu daggert ez