d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1464748495082Next
Closed New Topic
Banned
Posts: 6,531
Joined: Sep 25 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 23 2009 02:34pm
Quote (Swartor @ Mon, Mar 23 2009, 08:32pm)
mozna ale bez spamu prosze


a ja mogę ? wub.gif
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 23 2009 02:36pm
Quote (Dajana1200 @ Mon, 23 Mar 2009, 21:34)
a ja mogę ? wub.gif


oczywiscie wub.gif
Banned
Posts: 6,531
Joined: Sep 25 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 23 2009 02:41pm
Quote (Swartor @ Mon, Mar 23 2009, 08:36pm)
oczywiscie wub.gif


super wub.gif
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 02:59pm
wub.gif
Banned
Posts: 6,531
Joined: Sep 25 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Mar 23 2009 03:22pm
Quote (Szad0w @ Mon, Mar 23 2009, 08:59pm)
wub.gif


dobry wieczór wub.gif
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Mar 23 2009 04:18pm
Witam wszystkich ;-)

Jestem świeży w LS ale ambitny ;-)
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 04:21pm
Witamy smile.gif
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 23 2009 04:22pm
Quote (gravelet @ Mon, 23 Mar 2009, 23:18)
Witam wszystkich ;-)

Jestem świeży w LS ale ambitny ;-)


A ja jestem Michał >.<


Witamy na pokładzie >.<

Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie LS-a to proponuję zapytać Swartorka >.<

On też wie gdzie i jakie itemy są które można pozyczać >.<

On wie wszystko - ja tu tylko sprzątam
Member
Posts: 783
Joined: Mar 20 2008
Gold: 40.47
Warn: 10%
Mar 23 2009 04:27pm
Mam pytanie. Będziemy robili jakieś guild cata ?
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 23 2009 04:28pm
Quote (Szad0w @ Mon, 23 Mar 2009, 23:27)
Mam pytanie. Będziemy robili jakieś guild cata ?


W pewnym momencie pewnie będziecie >.< Ja grywam hc więc nie bardzo się zgramy ;] Jak znajdzie się jeszcze kilku członków to łatwiej będzie o cata
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1464748495082Next
Closed New Topic