Quote (gravelet @ Mon, 23 Mar 2009, 23:18)
Witam wszystkich ;-)
Jestem świeży w LS ale ambitny ;-)
A ja jestem Michał >.<
Witamy na pokładzie >.<
Gdybyś miał jakieś pytania odnośnie LS-a to proponuję zapytać Swartorka >.<
On też wie gdzie i jakie itemy są które można pozyczać >.<
On wie wszystko - ja tu tylko sprzątam