Quote (LukaSss @ Wed, 18 Feb 2009, 21:53)
Lol! obrażam się na pinga!
zamknij dupe, mam 2 takie same, czekalem az wrocisz bo myslalem ze afk jestes, łap

dzieki przychylnosci paru osob w wiekszosci kserkesa mamy juz 500 fg na naszą karteczkę z updejtami <3
w imieniu guild dziekuje !
This post was edited by Pingu_Hv on Feb 18 2009 02:58pm