d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1454455456457458548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,519.95
Mar 7 2012 06:03pm
Quote (cicia23 @ 8 Mar 2012 00:53)


predator lol zajebioza :rofl:
Member
Posts: 55,629
Joined: Jun 8 2007
Gold: 71,654.89
Mar 8 2012 12:50am
to gra ktos tego porannego climba? :P
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Mar 8 2012 01:05am
Elo z rana, obczaiłem co nieco tgo vaulta.

Opłaca się nakupic jak najwięcej slotów za jednym logowaniem do ls


Wczoraj było tak: expand box to 225slos for 710fg, ok expandowalem
exp box to 250 slots for 710fg ok exp
exp box to 275 slots for 710fg ok exp
exp box to 300 slots for 710fg nie dokupilem!

A DZIS JEST: exp box to 300slots for....1410fg lol

This post was edited by fading on Mar 8 2012 01:06am
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 8 2012 01:44am
no to na climba rannego zalozmy za 1h jest: Anita , Wojti , Jaku , Ja iso+1

Waldi moze ty mozesz zagrac za 40min ?
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,519.95
Mar 8 2012 01:46am
Quote (Erg_zolw @ 8 Mar 2012 08:44)
no to na climba rannego zalozmy za 1h jest: Anita , Wojti , Jaku , Ja iso+1

Waldi moze ty mozesz zagrac za 40min ?


ja juz jestem na kompie jak cos to pisac na skype
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 8 2012 02:06am
Quote (wdzioba @ Mar 8 2012 07:46am)
ja juz jestem na kompie jak cos to pisac na skype


ok to teraz trzeba sie dowiedziec czy jaku jest - ja ide na szybkie zakupy i bede za max20min mam nadzieje.
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,519.95
Mar 8 2012 02:28am
Quote (Erg_zolw @ 8 Mar 2012 09:06)
ok to teraz trzeba sie dowiedziec czy jaku jest - ja ide na szybkie zakupy i bede za max20min mam nadzieje.


jak do 10.00 nie bedzie teamu to chyba pojade sobie na działkę , muszę zrobić miejsce na suporeks bo zakupiłem jeden transport .
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 8 2012 02:32am
Quote (wdzioba @ Mar 8 2012 08:28am)
jak do 10.00 nie bedzie teamu to chyba pojade sobie na działkę , muszę zrobić miejsce na suporeks bo zakupiłem jeden transport .


szpoko loko ;p

E: to ja ide sie kobietą zająć

This post was edited by Erg_zolw on Mar 8 2012 02:36am
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 4,519.95
Mar 8 2012 02:55am
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANITKA Z OKAZJI DNIA KOBIET !! :angel:

This post was edited by wdzioba on Mar 8 2012 02:55am
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Mar 8 2012 02:57am
ja nie zagram
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1454455456457458548Next
Closed New Topic