☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
454
455
456
457
458
548
Next
Closed
New Topic
Views: 64992
Replies: 5472
Track Topic
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
4,519.95
#4551
Mar 7 2012 06:03pm
Quote (cicia23 @ 8 Mar 2012 00:53)
http://www.youtube.com/watch?feature=player%5Fembedded&v=1b0uomM9z0g
To wymiata
i bierz tą kurwa kurę !
predator lol zajebioza
jaku
Member
Posts: 55,629
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
71,654.89
#4552
Mar 8 2012 12:50am
to gra ktos tego porannego climba?
fading
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold
:
3,112.61
#4553
Mar 8 2012 01:05am
Elo z rana, obczaiłem co nieco tgo vaulta.
Opłaca się nakupic jak najwięcej slotów za jednym logowaniem do ls
Wczoraj było tak: expand box to 225slos for 710fg, ok expandowalem
exp box to 250 slots for 710fg ok exp
exp box to 275 slots for 710fg ok exp
exp box to 300 slots for 710fg nie dokupilem!
A DZIS JEST: exp box to 300slots for....1410fg lol
This post was edited by fading on Mar 8 2012 01:06am
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#4554
Mar 8 2012 01:44am
no to na climba rannego zalozmy za 1h jest: Anita , Wojti , Jaku , Ja iso+1
Waldi moze ty mozesz zagrac za 40min ?
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
4,519.95
#4555
Mar 8 2012 01:46am
Quote (Erg_zolw @ 8 Mar 2012 08:44)
no to na climba rannego zalozmy za 1h jest: Anita , Wojti , Jaku , Ja iso+1
Waldi moze ty mozesz zagrac za 40min ?
ja juz jestem na kompie jak cos to pisac na skype
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#4556
Mar 8 2012 02:06am
Quote (wdzioba @ Mar 8 2012 07:46am)
ja juz jestem na kompie jak cos to pisac na skype
ok to teraz trzeba sie dowiedziec czy jaku jest - ja ide na szybkie zakupy i bede za max20min mam nadzieje.
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
4,519.95
#4557
Mar 8 2012 02:28am
Quote (Erg_zolw @ 8 Mar 2012 09:06)
ok to teraz trzeba sie dowiedziec czy jaku jest - ja ide na szybkie zakupy i bede za max20min mam nadzieje.
jak do 10.00 nie bedzie teamu to chyba pojade sobie na działkę , muszę zrobić miejsce na suporeks bo zakupiłem jeden transport .
Erg_zolw
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold
:
101,826.93
#4558
Mar 8 2012 02:32am
Quote (wdzioba @ Mar 8 2012 08:28am)
jak do 10.00 nie bedzie teamu to chyba pojade sobie na działkę , muszę zrobić miejsce na suporeks bo zakupiłem jeden transport .
szpoko loko ;p
E: to ja ide sie kobietą zająć
This post was edited by Erg_zolw on Mar 8 2012 02:36am
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
4,519.95
#4559
Mar 8 2012 02:55am
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANITKA Z OKAZJI DNIA KOBIET !!
This post was edited by wdzioba on Mar 8 2012 02:55am
fading
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold
:
3,112.61
#4560
Mar 8 2012 02:57am
ja nie zagram
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
454
455
456
457
458
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact