Quote (wdzioba @ Mar 6 2012 07:16pm)
jak cos to 21.30 moge 1-71 , jaku wróci i cicia bedzie , Robert ,Jacek i ja to by było g/o
może Skitels albo Waldi bedzie rdy to mozna leciec , jak cos to pisac na skype
Ja juz fulla nie dam rady poleciec;p
Ale team sie na bank znajdzie - powodzenia ;p