Quote (q^p @ Sun, Apr 19 2009, 12:51am)
Ja tez mam nadzieje ale male procentowe szanse sa

ale kobiety maja szczescie to bedzie dobrze :)))))) Justyna mało piszesz ( ws umie ja tez ) haha na tajemniczą wygladasz : P.
Tajemnicza? To chyba dobrze

podobno tajemniczy= interesujacy:rofl: A tak na serio to troche trudno pisac tutaj elaboraty

Wiecej rozmawiamy na naszym czacie, gdzie faktycznie toczy sie dyskusja a nie tylko wbijanie kolejnych postow
