Quote (Erg_zolw @ Mar 2 2012 08:23pm)
Btw. Szukam 4 osób chętnych do gry na jutro w celu zrobienia tego pojebanego Questa. Czy znaleźli by sie odważni na niego jeżeli tak iso godzine w której pasuje wam grać.
Moge grac tank/driver albo guard/healer .
Iso +4 osoby
ja mogę zagrać - godzina 15:00 ....
