d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1443444445446447548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 2 2012 09:46am
ja za 20-30min moge zagrac jezeli jeszcze nie bylo startu
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,392.49
Mar 2 2012 11:16am
aha czyli cisna dalej solowke :)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 2 2012 11:25am
Quote (jaku @ Mar 2 2012 05:16pm)
aha czyli cisna dalej solowke :)


no ja juz moge grac
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Mar 2 2012 11:29am
te wczorajsze lagi to nie byly lagi tylko net w pracy sie psowa, i gorzej sie solowki robi rwa mac
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,392.49
Mar 2 2012 12:18pm
chyba dzisiaj nici z klimbowania :P ide nadrobic zaleglosci w serialowaniu :D
potem pewnie sie pojawie na quake'a
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 2 2012 12:21pm
Ja piernicze jestem BOGATY



Magical cracked potion
Use Item to Receive Effect

+6 Max Life
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,193.65
Mar 2 2012 12:34pm
Quote (Erg_zolw @ 2 Mar 2012 19:21)
Ja piernicze jestem BOGATY



Magical cracked potion
Use Item to Receive Effect

+6 Max Life


gz ^^

ja ide flaszke obalic po ciezkim dniu bede jutro albo niewiem ^^
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Mar 2 2012 01:11pm
ja to mam szczęście do dropów :)

Rare wild heal X
Level Req: 35
Heals: 10 to 106
Mana Cost: 77

+19 Strength
+5% Mana Syphon

Magical focused heal V
Level Req: 10
Heals: 26 to 31
Mana Cost: 37

+15 Dexterity


hahaha ---- ŻAL :)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Mar 2 2012 01:23pm
Btw. Szukam 4 osób chętnych do gry na jutro w celu zrobienia tego pojebanego Questa. Czy znaleźli by sie odważni na niego jeżeli tak iso godzine w której pasuje wam grać.

Moge grac tank/driver albo guard/healer .

Iso +4 osoby

This post was edited by Erg_zolw on Mar 2 2012 01:24pm
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Mar 2 2012 01:31pm
Quote (Erg_zolw @ Mar 2 2012 08:23pm)
Btw. Szukam 4 osób chętnych do gry na jutro w celu zrobienia tego pojebanego Questa. Czy znaleźli by sie odważni na niego jeżeli tak iso godzine w której pasuje wam grać.

Moge grac tank/driver albo guard/healer .

Iso +4 osoby


ja mogę zagrać - godzina 15:00 .... :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1443444445446447548Next
Closed New Topic