d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1439440441442443548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,193.65
Feb 29 2012 12:43pm
Quote (sg_orzi @ 29 Feb 2012 19:34)
dlatego ze sie z niego smieja ze gra w lola reakcja obronna tak mi sie wydaje


LOL nikt sie nie smieje nie robcie dramy ziomale z tego. jak ktos mi powie ze sie smiałem to :bonk:
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.04
Feb 29 2012 12:43pm
Quote (sg_orzi @ 29 Feb 2012 18:34)
dlatego ze sie z niego smieja ze gra w lola reakcja obronna tak mi sie wydaje


zamknijmy juz ten temat moze? ls kontra lol
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 29 2012 12:50pm
Quote (Erg_zolw @ Feb 29 2012 07:32pm)
nie przypominam sobie , abym smial sie z tego - wiec nie rozumiem poprostu dlaczego bogdan gada cos na ls .... o to tylko poszlo .


bo nie siedzisz na skype za duzo


Quote (jaku @ Feb 29 2012 07:43pm)
zamknijmy juz ten temat moze? ls kontra lol


tu nie chodzi o lol vs ls

tylko o te glupie teksty, wyjeżdżanie z jakimiś pretensjami
po co to wszystko to nie mam pojęcia
i nie rozumiem reakcji Anity jak wyraziłem swoje zdanie na temat lsa

This post was edited by Bodziuu on Feb 29 2012 12:52pm
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Feb 29 2012 01:06pm
odpalam pceta - czat - drama :) nakarmilem trolowe oczy, bardzo mi sie podoba cala fabula i oprawa.

sam nie jestem swiety ale tez wiem kiedy koncza sie zarty :) wiec skonczmy to bo juz wiecej oczy sie nie najedza

niesmak pozostanie. ide ogladnac polanskie orly gromiace (chyba? ) portosmaciarzy

wracam po 22 i mam nadzieje ze pozostawimy swoje smutki i placze na arenie ql :) elo
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 01:10pm
ja si nie smieje bo sciagnlem nawet lola :) jak na razie nie złapałem bakcyla. chyba mi ktos musi wszystko od poczatku do konca wytłumaczyc. ja absolutnie nie mam do nikogo pretensji za to ze gra w to co chce :) kocham Was wszystkich a co do zartow na jakis temat to ja i pewnie wieksosc z nas smiala sie z tych co napieprzaja w lsa non-stop :) ale to for fun, bron boze nie zlosliwie. takze jak ktos bedzie sie ze mnie nabijał ze gram w sapera to puszcze to płazem. relax and chillout m8ts
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 01:11pm
Quote (Skitels @ Feb 29 2012 07:06pm)
odpalam pceta - czat - drama :) nakarmilem trolowe oczy, bardzo mi sie podoba cala fabula i oprawa.

sam nie jestem swiety ale tez wiem kiedy koncza sie zarty :) wiec skonczmy to bo juz wiecej oczy sie nie najedza

niesmak pozostanie. ide ogladnac polanskie orly gromiace (chyba? ) portosmaciarzy

wracam po 22 i mam nadzieje ze pozostawimy swoje smutki i placze na arenie ql :) elo


:love:
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,193.65
Feb 29 2012 01:49pm
CG JAKU 700 gp <3

nie robie topa bo mowiles ze chcesz na 1 k gp . :)

This post was edited by iskra27 on Feb 29 2012 01:50pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 29 2012 02:38pm
Quote (iskra27 @ Feb 29 2012 08:49pm)
CG JAKU 700 gp  <3

nie robie topa bo mowiles ze chcesz na 1 k gp . :)


gz jaku!
Member
Posts: 55,631
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.04
Feb 29 2012 02:50pm
Quote (iskra27 @ 29 Feb 2012 19:49)
CG JAKU 700 gp  <3

nie robie topa bo mowiles ze chcesz na 1 k gp . :)


i good :) dzieki
sdf na loku, w koncu progress :D
i nowy rekord klimba 2.02 (ofc nie g/o ;) )
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 29 2012 02:54pm
Quote (jaku @ Feb 29 2012 10:50pm)
i good :) dzieki
sdf na loku, w koncu progress :D
i nowy rekord klimba 2.02 (ofc nie g/o ;) )




graty jaku

a climb byl zajebisty
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1439440441442443548Next
Closed New Topic