Quote (Erg_zolw @ Feb 29 2012 07:32pm)
nie przypominam sobie , abym smial sie z tego - wiec nie rozumiem poprostu dlaczego bogdan gada cos na ls .... o to tylko poszlo .
bo nie siedzisz na skype za duzo
Quote (jaku @ Feb 29 2012 07:43pm)
zamknijmy juz ten temat moze? ls kontra lol
tu nie chodzi o lol vs ls
tylko o te glupie teksty, wyjeżdżanie z jakimiś pretensjami
po co to wszystko to nie mam pojęcia
i nie rozumiem reakcji Anity jak wyraziłem swoje zdanie na temat lsa
This post was edited by Bodziuu on Feb 29 2012 12:52pm