d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1438439440441442548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 11:26am
Quote (wdzioba @ Feb 29 2012 04:07pm)
typowanie wyniku meczu Polska - Portugalia  1 : 2 , chciałbym żeby było inaczej ale ....a Wasze typy?

btw po ile suporex 24x24x59 u was Tomek? bo u mnie od 6,97 do 7,50 brutto


remis 1:1
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,232.40
Feb 29 2012 11:29am
Quote (wdzioba @ 29 Feb 2012 17:07)
typowanie wyniku meczu Polska - Portugalia  1 : 2 , chciałbym żeby było inaczej ale ....a Wasze typy?

btw po ile suporex 24x24x59 u was Tomek? bo u mnie od 6,97 do 7,50 brutto


kolo 6 zł jak dla mnie ale hurtownicy biora po 4 zł.

w sprzedazy jest po 12 zł normalnie jak chcesz kupic
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Feb 29 2012 12:23pm
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 18:18)
19.30 climb jak narazie : Jaku , Waldi , Ja  iso +2


zagram i ja czyli need +1
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 12:23pm
Quote (wdzioba @ Feb 29 2012 06:23pm)
zagram i ja czyli need +1


napisalem juz do szumiego - czekam na jego odpowiedz


E: offline jest - a wiec nadal iso +1

This post was edited by Erg_zolw on Feb 29 2012 12:24pm
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Feb 29 2012 12:29pm
Quote (jaku @ 29 Feb 2012 17:59)
nie dramatyzuj bogdan. kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i nikt nikogo nie zmusza do grania w cokolwiek.


nikt nie zmusza ale wszysczy narzekaja i sie smieja z bogadana i zemnie ze gramy w lola i NIE PIERDOLCIE ZE NIE !!!! a co najlepsze to niewiem czym to jest spowodowane z was sie ktos smieje ze klikacie w ls ???

This post was edited by sg_orzi on Feb 29 2012 12:30pm
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 29 2012 12:31pm
Quote (sg_orzi @ Feb 29 2012 08:29pm)
nikt nie zmusza ale wszysczy narzekaja i sie smieja z bogadana i zemnie ze gramy w lola i NIE PIERDOLCIE ZE NIE !!!! a co najlepsze to niewiem czym to jest spowodowane z was sie ktos smieje ze klikacie w ls ???


nie wszyscy, a poza tym jak bylem na skype, od poczatku mojego wniebowstąpienia do gildii nikt nie naśmiewal się że gracie w lola

This post was edited by fading on Feb 29 2012 12:33pm
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Feb 29 2012 12:32pm
Quote (fading @ 29 Feb 2012 20:31)
nie wszyscy


sorki prawie wszyscy !
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 12:32pm
Quote (sg_orzi @ Feb 29 2012 06:29pm)
nikt nie zmusza ale wszysczy narzekaja i sie smieja z bogadana i zemnie ze gramy w lola i NIE PIERDOLCIE ZE NIE !!!! a co najlepsze to niewiem czym to jest spowodowane z was sie ktos smieje ze klikacie w ls ???


nie przypominam sobie , abym smial sie z tego - wiec nie rozumiem poprostu dlaczego bogdan gada cos na ls .... o to tylko poszlo .

This post was edited by Erg_zolw on Feb 29 2012 12:32pm
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Feb 29 2012 12:33pm
Quote (sg_orzi @ 29 Feb 2012 19:29)
nikt nie zmusza ale wszysczy narzekaja i sie smieja z bogadana i zemnie ze gramy w lola i NIE PIERDOLCIE ZE NIE !!!! a co najlepsze to niewiem czym to jest spowodowane z was sie ktos smieje ze klikacie w ls ???


moja kobieta się ze mnie śmieje że gram w lsa :rofl: , ale ja ją kocham :love:
Member
Posts: 6,539
Joined: Apr 29 2008
Gold: 1,906.85
Feb 29 2012 12:34pm
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 20:32)
nie przypominam sobie , abym smial sie z tego - wiec nie rozumiem poprostu dlaczego bogdan gada cos na ls .... o to tylko poszlo .


dlatego ze sie z niego smieja ze gra w lola reakcja obronna tak mi sie wydaje
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1438439440441442548Next
Closed New Topic