d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1437438439440441548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 08:15am
Quote (fading @ Feb 29 2012 02:14pm)
ja mam dyżur, troche sie dygam o afk


najwyzej ;p jak ktos przyjdzie powiesz , ze gips mu zalozyc i tyle;p

Member
Posts: 55,632
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.44
Feb 29 2012 08:19am
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 14:15)
najwyzej ;p jak ktos przyjdzie powiesz , ze gips mu zalozyc i tyle;p


dokladnie ;) jak cos to ja polecze, nie boj sie ! :D
iskra konczy klimba wlasnie wiec mysle ze niebawem zaczniemy g/o
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 29 2012 08:20am
Quote (jaku @ Feb 29 2012 04:19pm)
dokladnie ;) jak cos to ja polecze, nie boj sie ! :D
iskra konczy klimba wlasnie wiec mysle ze niebawem zaczniemy g/o


gipsy sam musze zakladac:C
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 08:21am
Quote (fading @ Feb 29 2012 02:20pm)
gipsy sam musze zakladac:C


tyle to poczekamy ezet ;p wiec jezeli masz ochote pograc to daj znac;p
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 29 2012 09:05am
o co Ci chodzi cicia?? ostatnio ciągle najeżdżając na mnie jak nie tu to na skype i to tylko dlatego, ze nie gram w lsa tylko w lola i w czym problem??

powiedz mi niby kiedy ciągle mówię abyście przestali grac w LSa????? nie przypominam sobie

btw napisałem tylko swoje zdanie na temat więc gry i to tak Cie uraziło? a Ty zolw takie teksty możesz sobie w dupe wsadzić, az po same gardło


mam prawo pisać co chce i to ze nie mam ochoty grac w lsa to nie powód abyście na mnie najeżdżali od razu

jakbyście nie zauważyli to nabiłem trochę gp i też z wami sporo grałem


ciekawe czemu zmieniło wam sie zdanie od tych pierwszych postów do późniejszych
Member
Posts: 55,632
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.44
Feb 29 2012 09:59am
Quote (Bodziuu @ 29 Feb 2012 15:05)
o co Ci chodzi cicia?? ostatnio ciągle najeżdżając na mnie jak nie tu to na skype i to tylko dlatego, ze nie gram w lsa tylko w lola i w czym problem??

powiedz mi niby kiedy ciągle mówię abyście przestali grac w LSa????? nie przypominam sobie

btw napisałem tylko swoje zdanie na temat więc gry i to tak Cie uraziło? a Ty zolw takie teksty możesz sobie w dupe wsadzić, az po same gardło


mam prawo pisać co chce i to ze nie mam ochoty grac w lsa to nie powód abyście na mnie najeżdżali od razu

jakbyście nie zauważyli to nabiłem trochę gp i też z wami sporo grałem


ciekawe czemu zmieniło wam sie zdanie od tych pierwszych postów do późniejszych


nie dramatyzuj bogdan. kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie i nikt nikogo nie zmusza do grania w cokolwiek.
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,232.40
Feb 29 2012 10:00am
Quote (Bodziuu @ 29 Feb 2012 16:05)
o co Ci chodzi cicia?? ostatnio ciągle najeżdżając na mnie jak nie tu to na skype i to tylko dlatego, ze nie gram w lsa tylko w lola i w czym problem??

powiedz mi niby kiedy ciągle mówię abyście przestali grac w LSa????? nie przypominam sobie

btw napisałem tylko swoje zdanie na temat więc gry i to tak Cie uraziło? a Ty zolw takie teksty możesz sobie w dupe wsadzić, az po same gardło


mam prawo pisać co chce i to ze nie mam ochoty grac w lsa to nie powód abyście na mnie najeżdżali od razu

jakbyście nie zauważyli to nabiłem trochę gp i też z wami sporo grałem


ciekawe czemu zmieniło wam sie zdanie od tych pierwszych postów do późniejszych


przcież nikt nie ma do ciebie pretensji że grasz w lola^^ ziom

mi sie nie podoba ta gra. widziałem i wiem ze nie zagram w niia ani razu :)
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Feb 29 2012 10:07am
typowanie wyniku meczu Polska - Portugalia 1 : 2 , chciałbym żeby było inaczej ale ....a Wasze typy?

btw po ile suporex 24x24x59 u was Tomek? bo u mnie od 6,97 do 7,50 brutto

This post was edited by wdzioba on Feb 29 2012 10:09am
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 10:08am
Quote (wdzioba @ Feb 29 2012 04:07pm)
typowanie wyniku meczu Polska - Portugalia  1 : 2 , chciałbym żeby było inaczej ale ....a Wasze typy?


remis ;p albo 1:0 dla Polski
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 11:18am
19.30 climb jak narazie : Jaku , Waldi , Ja iso +2
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1437438439440441548Next
Closed New Topic