Quote (Bodziuu @ 29 Feb 2012 16:05)
o co Ci chodzi cicia?? ostatnio ciągle najeżdżając na mnie jak nie tu to na skype i to tylko dlatego, ze nie gram w lsa tylko w lola i w czym problem??
powiedz mi niby kiedy ciągle mówię abyście przestali grac w LSa????? nie przypominam sobie
btw napisałem tylko swoje zdanie na temat więc gry i to tak Cie uraziło? a Ty zolw takie teksty możesz sobie w dupe wsadzić, az po same gardło
mam prawo pisać co chce i to ze nie mam ochoty grac w lsa to nie powód abyście na mnie najeżdżali od razu
jakbyście nie zauważyli to nabiłem trochę gp i też z wami sporo grałem
ciekawe czemu zmieniło wam sie zdanie od tych pierwszych postów do późniejszych
przcież nikt nie ma do ciebie pretensji że grasz w lola^^ ziom
mi sie nie podoba ta gra. widziałem i wiem ze nie zagram w niia ani razu
