Quote (cicia23 @ 29 Feb 2012 13:28)
kto powiedział żeby wyjebać? Krzem masz dziś chyba zły dzień ...
btw. pamiętacie jak Bodziu narzekał że orzi w ogóle nie gra, że ciągle go nie ma ?
dzien mam, a wlasciwie dopiero bede mial bardzo dobry

a wszystko co pisalem, pisalem bezosobowo, bo do mnie nikt sie nei przypierdala, ze nei gram, nikt nie ma pretensji
na skype tez nei mam zbytnio czasu, pozostaje guild chat - wiec dosc przykro czyta sie posty tego typu :|
Quote (Lewy @ 29 Feb 2012 13:31)
dla mnie solo > cata

w sumie same here,
1. nie mam czasu na pelne catasy
2. musze przyznac, ze zalezy mi na dropach, gdyz mam jeszcze co nieco do splacenia
