d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1436437438439440548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 55,632
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.44
Feb 29 2012 06:39am
widze lekka drama w HM :)
siemka, wyspalem sie :)
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,654.36
Trader: Trusted
Feb 29 2012 06:42am
Quote (fading @ 29 Feb 2012 13:39)
nie każdy może być twardziel


xDDDDDDDDDDDDDDD onwed ^^
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 29 2012 06:42am
Quote (cicia23 @ 29 Feb 2012 13:28)
kto powiedział żeby wyjebać? Krzem masz dziś chyba zły dzień ...

btw. pamiętacie jak Bodziu narzekał że orzi w ogóle nie gra, że ciągle go nie ma ?


dzien mam, a wlasciwie dopiero bede mial bardzo dobry ;)

a wszystko co pisalem, pisalem bezosobowo, bo do mnie nikt sie nei przypierdala, ze nei gram, nikt nie ma pretensji
na skype tez nei mam zbytnio czasu, pozostaje guild chat - wiec dosc przykro czyta sie posty tego typu :|

Quote (Lewy @ 29 Feb 2012 13:31)
dla mnie solo > cata ;)


w sumie same here,
1. nie mam czasu na pelne catasy
2. musze przyznac, ze zalezy mi na dropach, gdyz mam jeszcze co nieco do splacenia :)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 06:43am
To teraz z innej beczki


Kto zagra o 15.00 ?
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 29 2012 06:48am
Quote (krz3m!n @ Feb 29 2012 01:42pm)
dzien mam, a wlasciwie dopiero bede mial bardzo dobry ;)

a wszystko co pisalem, pisalem bezosobowo, bo do mnie nikt sie nei przypierdala, ze nei gram, nikt nie ma pretensji
na skype tez nei mam zbytnio czasu, pozostaje guild chat - wiec dosc przykro czyta sie posty tego typu :|



w sumie same here,
1. nie mam czasu na pelne catasy
2. musze przyznac, ze zalezy mi na dropach, gdyz mam jeszcze co nieco do splacenia :)


nikt nie ma pretensji, do bodzia także nikt nie ma o to pretensji że nie gra w lsa ...
tu chodzi o to że bodziu jak nie chce grać to niech nie gra, ale po co ma komentować to że my w to gramy ... gramy w ls bo lubimy .... bodziu gra w lola bo lubi i niech tak zostanie.

KONIEC

Idę do pracy ... będę po 22 ... jak będzie team to się piszę ;)

This post was edited by cicia23 on Feb 29 2012 06:49am
Member
Posts: 55,632
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.44
Feb 29 2012 06:51am
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 12:43)
To teraz z innej beczki


Kto zagra o 15.00 ?


1.zolw
2.jak
Member
Posts: 46,972
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,654.36
Trader: Trusted
Feb 29 2012 06:52am
Quote (jaku @ 29 Feb 2012 13:51)
1.zolw
2.jak


ja bym zagral ale niestety nie dam rady gdyz jade do szpitala
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 07:53am
ja gdzies o 15.30
Member
Posts: 55,632
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,420.44
Feb 29 2012 07:57am
1.zolw
2.jak
3.jarek
4.miejmy nadzieje ze iskra sie pojawi
5.??

Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 29 2012 08:14am
ja mam dyżur, troche sie dygam o afk
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1436437438439440548Next
Closed New Topic