d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1435436437438439548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 06:10am
Quote (cicia23 @ Feb 29 2012 11:38am)
tak spoko, ja to rozumiem, ale przerwa przerwą ... ale bodziu cały czas komentuje i neguje tą grę jakby już całkiem dał sobie spokój ... nie chcesz grać to nie graj ... graj w lola ...

btw.Orzi też teraz gra w lola sobie ... też sobie przerwę w lsie zrobił i nikt nie ma mu tego za złe ... ale przynajmniej nie wypisuje na czacie czy na skype nie gada ciągle o tym jaki to ls jest nudny etc. każdy lubi to co lubi.


zgadzam sie z kobieta - a to jest zadkosc

Nie chcesz nie graj nie komentuj ezet
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,206.21
Trader: Trusted
Feb 29 2012 06:16am
1 kocham ta gre
2 wyjebane mam w all gps
3 po co liczyc ilosc pkts skoro nikomu na tym nie zalezy ?
4 po co grac wogole w ta gre ? xD bo kazdy jestem jebanym nonlajfem xD


eot !
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 29 2012 06:16am
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 13:10)
zgadzam sie z kobieta - a to jest zadkosc

Nie chcesz nie graj nie komentuj ezet


nope m8, wlasnie to mnie irytuje, 'nie chcesz nie graj nie komentuj', a posty w stylu:
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 10:49)
Tak to jest jak wolicie grac w QL a nie w ls - ze trzeba teraz sie scigac aby zdobyc swinie....


sa na miejscu?


nie chce, nie gram - nie moge komentowac
gram w cos innego - dostaje 'opierdol'?
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 29 2012 06:20am
Quote (krz3m!n @ Feb 29 2012 01:16pm)
nope m8, wlasnie to mnie irytuje, 'nie chcesz nie graj nie komentuj', a posty w stylu:


sa na miejscu?


nie chce, nie gram - nie moge komentowac
gram w cos innego - dostaje 'opierdol'?


akurat żółw żartował pisząc o ql :D sam z nami przecież gra :D
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 06:22am
wszyscy jesteśmy dziećmi Boga. podajmy sobie ręce i zaśpiewajmy wspólnie jedna z moich ulubionych pieśni

Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 06:26am
Quote (krz3m!n @ Feb 29 2012 12:16pm)
nope m8, wlasnie to mnie irytuje, 'nie chcesz nie graj nie komentuj', a posty w stylu:


sa na miejscu?


nie chce, nie gram - nie mogę komentować
gram w coś innego - dostaje 'opierdol'?


1. Kiedy dostałeś opierdol ? kiedyś ktoś Ci kazał grac z nami na siłe ? Nie wydaje mi sie.
2. Uważam , że osoby mające przerwę bądź niechęć do tej gry co lepsze nie słyszących wszystkiego co jest "grane" na skype nie powinny negować zachowań osób grających ani ich komentarzy.
3. Tak wydaje mi się , że są one na miejscu gdyż w ten oto sposób próbuje motywować do dalszego "wyścigu szczurów".
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 29 2012 06:28am
Quote (cicia23 @ 29 Feb 2012 13:20)
akurat żółw żartował pisząc o ql :D sam z nami przecież gra :D

Quote (cicia23 @ 29 Feb 2012 12:26)
bodziu to po co pchałeś się do HM ?

?

martwi mnei po prostu, ze jak ktos juz jest mniej aktywny to od razu najlepiej byloby te osobe wyjebac z guild
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 29 2012 06:28am
Quote (krz3m!n @ Feb 29 2012 01:28pm)
?

martwi mnei po prostu, ze jak ktos juz jest mniej aktywny to od razu najlepiej byloby te osobe wyjebac z guild


kto powiedział żeby wyjebać? Krzem masz dziś chyba zły dzień ...

btw. pamiętacie jak Bodziu narzekał że orzi w ogóle nie gra, że ciągle go nie ma ?

This post was edited by cicia23 on Feb 29 2012 06:31am
Member
Posts: 46,974
Joined: Dec 3 2006
Gold: 40,206.21
Trader: Trusted
Feb 29 2012 06:31am
a co do quake to jak jest ekipa na granie w ls a nie chca grac to spoko jak dla mnie tylko niech potem nie wymagaja od osoby ktora chciala zagrac, bedzie miala ochote na granie. z wlasnego doswiadczenia zostalem wyruchany w dupe ze 3 razy. umowa byl np climb 20:00 skonczylismy grac poprzedniego o 19, ide do sklepu wracam i czekam do 20:30 az skoncza grac to mnie to tylko wkurwialo dlatego postawilem na solowke ;)

e: co do solowek wole je gdyz wiem ile ja klikam i nikt mi nie zabroni isc na fajke czy wyjsc na pole kiedy dostane telefon. a nie tak jakbyly kiedys spiny o klikanie ;) nie wiem czemu tak jest ze mam prawie zawsze najwiecej akcji ale tak jest i chyba kazdy choc raz zagralem ze mna. poprostu jezeli podchodze do klimba to chce go skonczyc jak najszybciej gdyz mam zycie nie tak jak kiedys,

so dla mnie solo > cata ;)

This post was edited by Lewy on Feb 29 2012 06:34am
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 29 2012 06:39am
Quote (Bodziuu @ Feb 29 2012 01:16pm)
nie oszukuj się, ls umiera. komu się chce cały czas klikac w piksele. ta gra nie wymaga żadnych umiejętności, ani nie ma czym przyciągnąć nowych graczy, a starym gracza ta gra się nudzi. to tylko kwestia czasu jak przestaniecie w nią grać.



nie każdy może być twardziel
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1435436437438439548Next
Closed New Topic