Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 13:10)
zgadzam sie z kobieta - a to jest zadkosc
Nie chcesz nie graj nie komentuj ezet
nope m8, wlasnie to mnie irytuje, 'nie chcesz nie graj nie komentuj', a posty w stylu:
Quote (Erg_zolw @ 29 Feb 2012 10:49)
Tak to jest jak wolicie grac w QL a nie w ls - ze trzeba teraz sie scigac aby zdobyc swinie....
sa na miejscu?
nie chce, nie gram - nie moge komentowac
gram w cos innego - dostaje 'opierdol'?