Quote (cicia23 @ 29 Feb 2012 12:26)
bodziu to po co pchałeś się do HM ?
przeciez klikal i klika, a racji troche ma,
nie musi byc co tydzien 200+ gp,
sam nie mam czasu/checi o statnio na gre, bo wiem, ze zamiast tych 2,5-3h spedzonych na climbie moge sie spotkac z dziewczyna, cos przygotowac na zajecia, albo pojsc wczesniej spac, zeby z zajec w jakis sposob skorzystac,
wiekszosc miala w swojej lsowej karierze przerwe, krotsza badz dluzsza, ale miala
imo, taka przerwa bardzo pomaga, pozniej nie ma niepotrzebnych spinek o pixele