d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1434435436437438548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 03:49am
Quote (cicia23 @ Feb 29 2012 09:46am)
jak na razie:

HM - 78
Silence - 44
UA - 71


Tak to jest jak wolicie grac w QL a nie w ls - ze trzeba teraz sie scigac aby zdobyc swinie....

This post was edited by Erg_zolw on Feb 29 2012 03:50am
Member
Posts: 20,361
Joined: Jun 20 2008
Gold: 9,846.34
Feb 29 2012 04:04am
plus jeden do climba jakbyscie szukali :)
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 29 2012 04:09am
Quote (FDSupRa @ Feb 29 2012 10:04am)
plus jeden do climba jakbyscie szukali :)


Pewno cos o 15-16 bedziemy myslec
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 29 2012 05:16am
Quote (Erg_zolw @ Feb 29 2012 10:49am)
Tak to jest jak wolicie grac w QL a nie w ls - ze trzeba teraz sie scigac aby zdobyc swinie....


nie oszukuj się, ls umiera. komu się chce cały czas klikac w piksele. ta gra nie wymaga żadnych umiejętności, ani nie ma czym przyciągnąć nowych graczy, a starym gracza ta gra się nudzi. to tylko kwestia czasu jak przestaniecie w nią grać.
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 05:22am
Quote (Bodziuu @ Feb 29 2012 11:16am)
nie oszukuj się, ls umiera. komu się chce cały czas klikac w piksele. ta gra nie wymaga żadnych umiejętności, ani nie ma czym przyciągnąć nowych graczy, a starym gracza ta gra się nudzi. to tylko kwestia czasu jak przestaniecie w nią grać.


true story bro
btw. bede chcial poklikac okolo 15 ;)
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 29 2012 05:26am
Quote (Bodziuu @ Feb 29 2012 12:16pm)
nie oszukuj się, ls umiera. komu się chce cały czas klikac w piksele. ta gra nie wymaga żadnych umiejętności, ani nie ma czym przyciągnąć nowych graczy, a starym gracza ta gra się nudzi. to tylko kwestia czasu jak przestaniecie w nią grać.


bodziu to po co pchałeś się do HM ?
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Feb 29 2012 05:35am
Quote (cicia23 @ 29 Feb 2012 12:26)
bodziu to po co pchałeś się do HM ?


przeciez klikal i klika, a racji troche ma,
nie musi byc co tydzien 200+ gp,
sam nie mam czasu/checi o statnio na gre, bo wiem, ze zamiast tych 2,5-3h spedzonych na climbie moge sie spotkac z dziewczyna, cos przygotowac na zajecia, albo pojsc wczesniej spac, zeby z zajec w jakis sposob skorzystac,

wiekszosc miala w swojej lsowej karierze przerwe, krotsza badz dluzsza, ale miala
imo, taka przerwa bardzo pomaga, pozniej nie ma niepotrzebnych spinek o pixele
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 29 2012 05:38am
Quote (krz3m!n @ Feb 29 2012 12:35pm)
przeciez klikal i klika, a racji troche ma,
nie musi byc co tydzien 200+ gp,
sam nie mam czasu/checi o statnio na gre, bo wiem, ze zamiast tych 2,5-3h spedzonych na climbie moge sie spotkac z dziewczyna, cos przygotowac na zajecia, albo pojsc wczesniej spac, zeby z zajec w jakis sposob skorzystac,

wiekszosc miala w swojej lsowej karierze przerwe, krotsza badz dluzsza, ale miala
imo, taka przerwa bardzo pomaga, pozniej nie ma niepotrzebnych spinek o pixele


tak spoko, ja to rozumiem, ale przerwa przerwą ... ale bodziu cały czas komentuje i neguje tą grę jakby już całkiem dał sobie spokój ... nie chcesz grać to nie graj ... graj w lola ...

btw.Orzi też teraz gra w lola sobie ... też sobie przerwę w lsie zrobił i nikt nie ma mu tego za złe ... ale przynajmniej nie wypisuje na czacie czy na skype nie gada ciągle o tym jaki to ls jest nudny etc. każdy lubi to co lubi.

This post was edited by cicia23 on Feb 29 2012 05:45am
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 29 2012 05:49am
haha ale bezsensowne spinki. ja tam gram for fun jak kazdy mysle tutaj. dawno mnie juz nie jaraja gpsy bo te sa tylko ostatecznym efektem dobrej wspolpracy. adrenaline mam przy dropach i nikomu nie bede przeciez wypominal czy gra czy nie, bo to nonsens. nie takie sa / byly / beda zalozenia tego guildu. jest chec - gramy, nie ma checi - gadamy + ql + lol + skyrim (chetnie tez pogram kiedys) + saper + cokolwiek. ls to nie szczyt graficznych i taktycznych gierek ale gram bo lubie. ale jak mi sie znudzi to nie bede klikał i tyle

btw Jaku tez nie lubi lsa a naruchał juz prawie 700 gpsow i trzeba bedzie znowu noobowi red bolded topa stawiac :angry:

btw2 zoerknijcie na tematy gildiowe :) wczoraj strolliłem tego buga i zrobilem screenshota

This post was edited by Thegri on Feb 29 2012 06:16am
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 29 2012 05:51am
Quote (Thegri @ Feb 29 2012 12:49pm)
haha ale bezsensowne spinki. ja tam gram for fun jak kazdy mysle tutaj. dawno mnie juz nie jaraja gpsy bo te sa tylko ostatecznym efektem dobrej wspolpracy. adrenaline mam przy dropach i nikomu nie bede przeciez wypominal czy gra czy nie, bo to nonsens. nie takie sa / byly / beda zalozenia tego guildu. jest chec - gramy, nie ma checi - gadamy + ql + lol + skyrim (chetnie tez pogram kiedys) + saper + cokolwiek. ls to nie szczyt graficznych i taktycznych gierek ale gram bo lubie. ale jak mi sie znudzi to nie bede klikał i tyle


DOKŁADNIE :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1434435436437438548Next
Closed New Topic