Quote (Pingu_Hv @ 22 Aug 2010 19:50)
czyli robisz nastepny upgrade ? A te itemy wybrales sobie do lsa ?
do rozowej lece

a co do itemow to nie ma nic ciekawego na moj lvl ;p odezwe sie na wyzszym
Quote (sim @ 22 Aug 2010 19:53)
wyslalem Ci fire, Jurek ma pare moich charmow windowych takich ~120 ee
dzieki

Quote (Pingu_Hv @ 22 Aug 2010 19:58)
Słejtor nie nadążam za Toba, fg skacze Ci o pare k za kazdym razem gdy nacisne f5

co ty z tym robisz ?
ja nie jestem uzalezniony od hazardu
