Quote (Zeratull @ Wed, Feb 18 2009, 07:50pm)
ja kce ja kce
a bedzie nagroda?
mam ochote na lizaka owocowego

Wiadomość od
Pingu dla Ciebie:
Quote
!!!Kazdy powtarzam KAZDY ma mi wyslac na pm lub wkleic tutaj link do swojego MQ chara, jak nie ma ktos jeszcze to zrobic i podac link, wszyscy grajacy w LS maja to zrobic jak najszybciej!!!
Link do swojego MQ chara wyślij do
PinguŁatwo, a lizak jest mój