d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1428429430431432548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Feb 26 2012 09:09am
Quote (jaku @ 26 Feb 2012 15:55)
3x raz z rzedu 2 drzwi na paladynie.. 21boom


wbijesz jeszcze w tym tygodniu man
Quote (Skitels @ 26 Feb 2012 12:12)
siemanizacja

11:08 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 10)

jakos poszlo . iso alll tier III :)

btw - jak cos +1

ładnie CG!!

jak cos to bede o 20.00 jakbyscie potrzebowali +1 to chetnie zagram

Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 26 2012 09:38am
siemka ja od 20.00 moge zajechac climba
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 26 2012 10:37am
Quote (jaku @ Feb 26 2012 03:55pm)
3x raz z rzedu 2 drzwi na paladynie.. 21boom


około 80 x boom na alchemiku :) nice :D
Member
Posts: 2,987
Joined: Dec 9 2005
Gold: 3,112.61
Feb 26 2012 11:13am
Quote (cicia23 @ Feb 26 2012 06:37pm)
około 80 x boom na alchemiku :) nice :D


jaka dzis cicia? szydercza jak wczoraj???

No to mam dla ciebie suchara!

Poszedl murzyn na studia wieczorowe.
Pierwszego dnia dostał nieobecność

This post was edited by fading on Feb 26 2012 11:13am
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 26 2012 11:43am
Quote (fading @ Feb 26 2012 06:13pm)
jaka dzis cicia? szydercza jak wczoraj???

No to mam dla ciebie suchara!

Poszedl murzyn na studia wieczorowe.
Pierwszego dnia dostał nieobecność


hahhaha :P
Member
Posts: 30,729
Joined: Dec 16 2007
Gold: 101,826.93
Feb 26 2012 11:50am
gracie cos ?


E: Dziekuje bardzo za itemki~!!!!!


E2: slyszalem , ze o 20 gracie nexta - prosilbym o podsylanie itemkow jeszcze Tier2 mystical+

This post was edited by Erg_zolw on Feb 26 2012 12:17pm
Member
Posts: 55,633
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,456.39
Feb 26 2012 12:44pm
czyli co?! godzina 20 jedziemy z koksem?
1.cici
2.waldi
3.vvd
4.?
5.jaktak

This post was edited by jaku on Feb 26 2012 12:55pm
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 26 2012 03:08pm
jakby ktoś z was chciał pograć ze mną i orzim w LoLa to może śmiało się z mojego refendera zarejestrować :)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f4a9e94c7313063137878
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 26 2012 05:51pm
Quote (Bodziuu @ Feb 26 2012 10:08pm)
jakby ktoś z was chciał pograć ze mną i orzim w LoLa to może śmiało się z mojego refendera zarejestrować :)

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f4a9e94c7313063137878


nn
Member
Posts: 55,633
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,456.39
Feb 26 2012 05:52pm
Quote (cicia23 @ 26 Feb 2012 23:51)
nn


bb
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1428429430431432548Next
Closed New Topic