haj

ja dzisiaj poza domem caly czas wiec nie pogram juz na bank. moze jutro po poludniu uda sie team zebrac. gratulacje za swiniaki znowu

btw staff set i czesc robow przewalilem na moja postac theggcaster a do wojtiego lighty poszly
This post was edited by Thegri on Feb 25 2012 09:09am