d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev1423424425426427548Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,234
Joined: Nov 9 2007
Gold: 12,096.55
Feb 23 2012 02:09pm
Quote (jaku @ 23 Feb 2012 19:43)
18:41 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 16)
potrzebuje teraz itemki t4 mystical +
za pomoc serdeczne dziekuje
<3


gratki ladnie cisniesz
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 23 2012 05:52pm
branoc Hueco Mundziaki :) :wub:
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold: 5,563.65
Feb 24 2012 01:48am
pozdr z berlina !! dzis wracam tylko nie wiem o ktorej , bo jeszcze tu musze meldunek zalatwic i do ksiegowej jechac a potem zapierdalam do bylej pracy bo ......mi nie przelał kasy za poprzedni m-c
Member
Posts: 55,633
Joined: Jun 8 2007
Gold: 70,473.19
Feb 24 2012 05:18am
Quote (wdzioba @ 24 Feb 2012 07:48)
pozdr z berlina !! dzis wracam tylko nie wiem o ktorej , bo jeszcze tu musze meldunek zalatwic i do ksiegowej jechac a potem zapierdalam do bylej pracy bo ......mi nie przelał kasy za poprzedni m-c


powodzenia VVD i wracaj do nas szybko! :P
siemka ekipa!
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Feb 24 2012 06:55am
dzień dobry :)
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Feb 24 2012 08:06am
helloo :) dzisaij pocisne climba albo soloweczke sobie a pytanko mam kto ma takie crap axe 70 - 90 ee na lev 25+
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,289.95
Feb 24 2012 08:36am
Quote (jaku @ 23 Feb 2012 19:43)
18:41 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 16)
potrzebuje teraz itemki t4 mystical +
za pomoc serdeczne dziekuje
<3



cg ^^ oby tak dalej
Quote (cicia23 @ 24 Feb 2012 00:52)
branoc Hueco Mundziaki :)  :wub:



dzien dobry ^^
Quote (wdzioba @ 24 Feb 2012 08:48)
pozdr z berlina !! dzis wracam tylko nie wiem o ktorej , bo jeszcze tu musze meldunek zalatwic i do ksiegowej jechac a potem zapierdalam do bylej pracy bo ......mi nie przelał kasy za poprzedni m-c



jak need pomoc w odzyskaniu mamony to cynk i bilet w dwie strony. zrobie to za free dla ciebie ^^
Quote (Bodziuu @ 24 Feb 2012 13:55)
dzień dobry :)


dobry ^^
Quote (Thegri @ 24 Feb 2012 15:06)
helloo :)  dzisaij pocisne climba albo soloweczke sobie a pytanko mam kto ma takie crap axe 70 - 90 ee na lev 25+


zobacz na mula mojego z ee ale takiego riplem ostatnio ^^
Member
Posts: 46,960
Joined: Oct 14 2006
Gold: 182.37
Feb 24 2012 08:38am
we need +2 for climb
wersus adri and me
some one down¿?
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold: 227.89
Feb 24 2012 08:43am
y0 .... co tu tak cicho ? :)
Member
Posts: 10,766
Joined: May 22 2008
Gold: 9,289.95
Feb 24 2012 08:44am
Quote (cicia23 @ 24 Feb 2012 15:43)
y0 .... co tu tak cicho ? :)


jak cicho? jestem :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1423424425426427548Next
Closed New Topic