☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> >>hueco Mundo +1 Chat>>
Prev
1
417
418
419
420
421
548
Next
Closed
New Topic
Views: 65058
Replies: 5472
Track Topic
krz3m!n
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold
:
6,047.24
#4181
Feb 21 2012 03:40am
nadal mam czyjes 2 charmy,
jak teraz sie nikt nei zglosi wysylam do jaku na trade
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=176899&p=420347
/fake e; ten lvl20 jest gildiowy wiec tez wysylam do jaku na trade, bo skoro u mnei tyle lezy to chyba nn? ;D
wiec prosze sie zglaszac po tego lvl10!
i szukam tego!
Lvl5 19dex 9vit 1eg 1-9mpk ice
szulmar
Member
Posts: 9,234
Joined: Nov 9 2007
Gold
:
12,096.55
#4182
Feb 21 2012 04:09am
11:09 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 10)
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#4183
Feb 21 2012 04:13am
Quote (szulmar @ 21 Feb 2012 11:09)
11:09 You have gained a rank in Glyphing proficiency. (Rank: 10)
CG!!
jaku
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,445.19
#4184
Feb 21 2012 05:09am
Quote (krz3m!n @ 21 Feb 2012 09:40)
nadal mam czyjes 2 charmy,
jak teraz sie nikt nei zglosi wysylam do jaku na trade
http://forums.d2jsp.org/user.php?c=3&i=176899&p=420347
/fake e; ten lvl20 jest gildiowy wiec tez wysylam do jaku na trade, bo skoro u mnei tyle lezy to chyba nn? ;D
wiec prosze sie zglaszac po tego lvl10!
i szukam tego!
Lvl5 19dex 9vit 1eg 1-9mpk ice
tego na 10 to bym zglyfowal za jakis tydzien. mozesz go do mnie wyslac
ice nie wiem gdzie jeest
krz3m!n
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold
:
6,047.24
#4185
Feb 21 2012 05:13am
Quote (jaku @ 21 Feb 2012 12:09)
tego na 10 to bym zglyfowal za jakis tydzien. mozesz go do mnie wyslac
ice nie wiem gdzie jeest
k, poszly oba
wdzioba
Member
Posts: 7,636
Joined: Mar 2 2007
Gold
:
5,563.65
#4186
Feb 21 2012 05:53am
Quote (wdzioba @ 21 Feb 2012 10:34)
iso climb mam czas tak do 15.20 wiec najpóźniej jak dla mnie to start o 12.30 - 13.00
jak cos to raczej bede od 19.30 na kompie , jak by Wam brakowało +1 to chetnie zagram , 3m sie
jaku
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,445.19
#4187
Feb 21 2012 07:30am
za jakies 30min climb
ktos chetny? iso +2
1.cici
2.lewy
3.jak
Lpg
Member
Posts: 46,960
Joined: Oct 14 2006
Gold
:
182.37
#4188
Feb 21 2012 07:59am
Quote (jaku @ Feb 21 2012 01:30pm)
za jakies 30min climb
ktos chetny? iso +2
1.cici
2.lewy
3.jak
Lpg
jaku
Member
Posts: 55,634
Joined: Jun 8 2007
Gold
:
70,445.19
#4189
Feb 21 2012 10:59am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=61069442&f=272
graty lewar!
cicia23
Member
Posts: 2,399
Joined: Nov 17 2008
Gold
:
227.89
#4190
Feb 21 2012 12:35pm
iso climb
1: Skti
2. Iskra
3. Koń
4. Prawdopodobnie Jaku jak jeszcze nogi nie złamał na piłce .... (Waldek zagipsuje)
5. Jak nie g/o to Alien jest chętny!
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
417
418
419
420
421
548
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact